anglijos fa taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anglijos fa taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anglijos fa taurė“.

Baudinių seriją laimėję „Norwich“ iš Anglijos taurės išmetė „Tottenham“

Londono „Tottenham“ baigė savo pasirodymą Anglijos FA taurės turnyre. Baudinių seriją laimėjusi „Norwich“ ekipa pateko į kitą etapą. Pagrindinis laikas baigėsi lygiu rezultatu 1:1. „Tottenham“ futbolininkai greitai išsiveržė į priekį. Jau 13 žaidimo minutę gynėjas Janas Vertonghenas baudos smūgio metu sulaukė perdavimo ir iš artimo atstumo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus. Pagrindiniam laikui artėjant prie pabaigos „Norwich“ išlygino rezultatą.
2020-03-05

„Chelsea“ išspyrė „Liverpool“ ekipą iš FA taurės

„Liverpool“ futbolininkai patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą per trumpą laikotarpį. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nusileido Londono „Chelsea“ rezultatu 0:2 ir pasitraukė iš Anglijos FA taurės turnyro. Franko Lampardp treniruojami „Chelsea“ greitai įgijo persvarą, kai sužaidus vos 13 minučių brazilas Willianas atliko laimingą smūgį ir pelnė netikėtą įvartį. Antrajame kėlinyje „Chelsea“ pergalę įtvirtino Rossas Barkley, kuris 64 minutę įveikė varžovų gynybą ir nukreipė kamuolį į vartus.
2020-03-03

Pirmasis Anglijos Lygos taurės finalo dalyvis – „Aston Villa“ klubas

Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkai pateikė staigmeną Anglijos lygos taurėje ir laimėję rungtynes rezultatu 2:1 pašalino „Leicester City“ iš turnyro. Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas. Pirmajame nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi abi komandos sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1. „Aston Villa“ ekipai pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Mattas Targettas, išvedęs savo komandą į priekį pačioje rungtynių pabaigoje, o jų baigtį vėlyvu įvarčiu 93-ią minutę nulėmė Trezeguet.
2020-01-29

Anglijos FA taurė: „Liverpool“ nesugebėjo įveikti „Shrewsbury“

„Liverpool“ Anglijos FA taurės šešioliktfinalio rungtynes su „Shrewsbury“ futbolininkais iš trečios pagal pajėgumą Anglijos lygos baigė lygiosiomis 2:2. Curtisas Jonesas 15-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0. Donaldas Love’as 46-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o „raudonieji“ padvigubino pranašumą 2:0. Jasonas Cummingsas 65-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2. Ne...
2020-01-26

R. Mancini: nemanau, kad būsiu atleistas

Vakar „Manchester City“ 0-1 pralaimėjo Anglijos FA taurės finalą „Wigan“ klubui. Tai buvo vienintelis trofėjus, kurį „Man City“ galėjo iškovoti šiame sezone, tačiau to Roberto Mancini auklėtiniai nepadarė. Spaudoje jau seniai kalbama, kad R.Mancini bus atleistas ir į jo vietą paskirtas Manuelis Pellegrini. Tačiau pats italas nemano, kad dėl pralaimėto finalo jis bus pašalintas iš savo pareigų. „Taip, taip, taip, bet nemanau, kad tai kažką keičia.
2013-05-12

D. Millsas: FA taurė neišgelbės R. Mancini

Buvęs „Manchester City“ klubo gynėjas Danny Millsas teigia esąs įsitikinęs, kad „miestiečių“ komandos trenerio Roberto Mancini, nuo atleidimo ateinančią vasarą, neišgelbėtų net ir tai, jeigu šįvakar ekipa laimėtų Anglijos FA taurę. „Man City“ klubui šis sezonas buvo prastas, nes komanda nepatobulėjo. Čempionų lygoje viskas susiklostė tragiškai, o lygoje pralaimėta kova prieš „Manchester United“. Todėl net ir iškovotas FA taurės trofėjus neišgelbės Roberto Mancini“, - teigė buvęs futbolininkas.
2013-05-11

FA taurės finalas: „Manchester City“ – „Wigan“

Šeštadienio vakarą Anglijoje bus sužaistas FA taurės finalo mačas. Į Londono „Wembley“ stadioną vyks turtingojo „Manchester City“ ir dėl išlikimo lygoje kovojančio „Wigan“ klubų fanai. Nors šiame mače favorito statusą turi „Man City“ klubas, tačiau nustebinti mokančio „Wigan“ tikrai nuvertinti nevalia.   Turnyras: Anglijos FA taurė (finalas) Stadionas: „Wembley“ (Londonas) Teisėjas: Andre Marrineris Data: 2013 m. gegužės 11 d. Laikas: 19.15 val.
2013-05-11

Kaip gerbėjas policininko kepurę vogė

Antrame pagal pajėgumą Anglijos divizione („Championship“) besivaržančio „Milwall“ klubo gerbėjai dar kartą įrodė, kad jiems yra svarbiau riaušės, o ne komandos rezultatai. Vakar vykusiame FA taurės pusfinalyje, kuriame pergalę 2-0 šventė „Wigan“, pralaimėjusios ekipos aistruoliai susirėmė su policijos pareigūnais. Vienas iš susirėmimų „Wembley“ stadione nesėkmingai baigėsi vienam policininkui. Nors pastarasis fiziškai nenukentėjo, bet buvo apvogtas.
2013-04-14

FA taurė: „Chelsea“ peržengė „Middlesbrough“ barjerą

Trečiadienio vakarą Anglijoje sužaistos paskutinės FA taurės aštuntfinalio rungtynės. Užtikrintą pergalę išvykoje šventė titulą ginanti Londono „Chelsea“ ekipa, kuri rezultatu 2-0 įveikė „Middlesbrough“ klubą. Pirmoje susitikimo pusėje namuose žaidusi „Middlesbrough“ ekipa buvo priversta daugiau gintis, tačiau tą klubas darė sėkmingai ir iki pertraukos įvarčių nebuvo. Vos prasidėjus antram kėliniui, Londono klubas pagaliau įveikė „Middlesbrough“ gynybą.
2013-02-28

K. Toure: FA taurę turime laimėti dėl R. Mancini

„Manchester City“ klubo gynėjas Kolo Toure pareiškė, kad jie būtinai turi šiame sezone iškovoti trofėjų, nes tai gali padėti Roberto Mancini išlaikyti jo darbą. Italų strategas šiuo metu turėtų jausti didelį spaudimą. Klubas yra iškritęs iš Čempionų lygos, o vietiniame fronte „Man City“ net 12 taškų atsilieka nuo savo kaimynų „Manchester United“. Vienintelis realus trofėjus šiame sezone gali būti FA taurė.