„Chelsea“ išspyrė „Liverpool“ ekipą iš FA taurės

„Liverpool“ futbolininkai patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą per trumpą laikotarpį. Jurgeno Kloppo auklėtiniai nusileido Londono „Chelsea“ rezultatu 0:2 ir pasitraukė iš Anglijos FA taurės turnyro.

Franko Lampardp treniruojami „Chelsea“ greitai įgijo persvarą, kai sužaidus vos 13 minučių brazilas Willianas atliko laimingą smūgį ir pelnė netikėtą įvartį.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ pergalę įtvirtino Rossas Barkley, kuris 64 minutę įveikė varžovų gynybą ir nukreipė kamuolį į vartus.

Pralaimėjimas reiškia, kad „Liverpool“ pasitraukė iš kovos FA taurės turnyre, tuo tarpu „Chelsea“ prasibrovė į ketvirtfinalio etapą.

Tai yra jau antras skaudus pralaimėjimas „Liverpool“ ekipai per kelių dienų laikotarpį. Savaitgalį Jurgeno Kloppo auklėtiniai net 0:3 nusileido „Watford“ ir praleido galimybę užbaigti Anglijos „Premier“ lygos sezoną be pralaimėjimų.