Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkai pateikė staigmeną Anglijos lygos taurėje ir laimėję rungtynes rezultatu 2:1 pašalino „Leicester City“ iš turnyro.

Tai buvo antrasis šių komandų susitikimas. Pirmajame nugalėtojas nepaaiškėjo, kadangi abi komandos sužaidė lygiosiomis rezultatu 1:1.

„Aston Villa“ ekipai pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Mattas Targettas, išvedęs savo komandą į priekį pačioje rungtynių pabaigoje, o jų baigtį vėlyvu įvarčiu 93-ią minutę nulėmė Trezeguet.

„Leicester City“ komandoje vieninteliu įvarčiu 72-ą minutę pasižymėjo puolėjas Kelechi Iheanacho.

„Aston Villa“ užsitikrino vietą lygos taurės finale, kuriame susitiks arba su „Manchester United“, arba „Manchester City“.