andrius miseckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius miseckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius miseckas“.

Karatistė Margarita Čiuplytė tapo pasaulio čempione

Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame ketvirtajame pasaulio kiokušin karatė čempionate Lietuvos atstovė Margarita Čiuplytė svorio kategorijoje virš 65 kg iškovojo aukso medalį.
2009-06-21

Lietuvos atstovai tęsia kovą karatė čempionate

Sankt Peterburge (Rusija) vykstančiame ketvirtajame pasaulio kiokušin karatė čempionate pirmąją varžybų dieną - šeštadienį - po dvi pergales iškovojo ir kovą dėl apdovanojimų tęs septyni iš 12 Lietuvos sportininkų. Moterų svorio kategorijoje iki 65 kg Inga Mikštaitė pirmojoje kovoje įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovę Sizakelę Niembę (Sizakele Nyembe), o ketvirtfinalyje nugalėjo rusę Iriną Valjevą.
2009-06-20

Karatistų iššūkis pasaulio autoritetams

Šeštadienį Sankt Peterburge prasideda pasaulio kiokušin karatė čempionatas, kuriame kaip niekad gausi Lietuvos delegacija planuoja pelnyti du medalius. Kas ketverius metus rengiamose planetos pirmenybėse pagal svorio kategorijas Sankt Peterburge mūsų šaliai atstovaus 12 sportininkų - 9 vyrai bei 3 moterys. Prieš ketverius metus pasaulio čempionate Osakoje buvo tik 5 Lietuvos pasiuntiniai - 4 vyrai ir 1 moteris. Mūsiškiai lenkia favoritus. „Nė vienam nebus lengva.
2009-06-20

Pasaulio kiokušin karatė čempionate – dvylika Lietuvos atstovų

Birželio 20-21 dienomis Sankt Peterburge (Rusija) vyksiančiame pasaulio kiokušin karatė čempionate dalyvaus dvylika Lietuvos atstovų, o iš viso trijose vyrų ir trijose moterų kategorijose varžysis 144 geriausi pasaulio sportininkai. Lietuvai atstovaus trys moterys ir devyni vyrai. Pasaulio kiokušin karatė čempionatas, kuriame kovojama atskirose svorio kategorijose, rengiamas kas ketveri metai. Dėl kelialapių į pasaulio čempionatą dešimtyje pasaulio regionų kovojo 82 šalių atletai.
2009-06-17

Lietuviai Europos kiokušin karatė čempionate iškovojo net 9 medalius

Bulgarijoje pasibaigusiose Europos kiokušin karatė pirmenybėse suaugusiųjų amžiaus grupėje Lietuvos rinktinė iškovojo devynis medalius. Senojo žemyno čempionu (svorio kategorija +90 kg) tapo Lukas Kubilius, o sidabrą pelnė Inga Mikštaitė (65 kg) bei Mindaugas Pavilionis (90 kg). Bronzos apdovanojimais tenkinosi Diana Mačiūtė (kata), Raimondas Paškauskas (kata), Rita Pivoriūnaitė (55 kg), Margarita Čiuplytė (65 kg), Andrius Miseckas (70 kg) ir Darius Gudauskas (90 kg). Ten pat Plovdive vyku...