andrius miliškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius miliškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius miliškevičius“.

FBK „Kaunas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse su „Žalgiriu“

Kovingai ir pasiaukojamai kovoję Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai buvo arti pergalės kauniečių pageidavimu dukart nukeltose rungtynėse su šalies čempionu FBK „Kaunu“. Vis tik žalgiriečiai leido svečiams antrojo kėlinio pabaigoje išlyginti rezultatą ir iš sostinės išsivežti vieną tašką - 1:1. Žalgiriečiai ramiai gynėsi nuo „Kauno“ atakų ir atsakydavo pavojingais išpuoliais.
2008-09-23

Vilniaus „Žalgiris“ šiandien Rygoje sieks revanšo

„Žalgirio“ futbolininkai vakar išvyko į Rygą. Šiandien Latvijos sostinėje žalgiriečiai su „Skonto“ žais Baltijos lygos ketvirtfinalio atsakomąsias rungtynes. Varžybos „Skonto“ stadione prasidės 20 valandą. Joms teisėjaus arbitrų brigada iš Estijos. Birželio 4-ąją Vilniaus „Žalgirio“ stadione vykusias šių komandų pirmąsias ketvirtfinalio varžybas 4:2 laimėjo „Skonto“. Žalgiriečiams abu įvarčius (vieną iš 11 metrų baudinio) pelnė Andrius Puotkalis.
2008-07-02

Tęsiasi „Žalgirio“ futbolininkų nesėkmių serija

Per trečias iš eilės Lietuvos A lygos futbolo pirmenybių rungtynes „Žalgiris“ liko be taškų. Šiandien 8-ojo turo mačas išvykoje 0:2 (0:1) pralaimėtas šalies čempionui „Kaunui“. Taip pat trečią kartą iš eilės žalgiriečiai aikštę paliko neįmušę įvarčio. Kauniečiai į priekį išsiveržė 20-ą minutę. Smūgiu iš arti pasižymėjo „Kauno“ legionierius iš Brazilijos Rafaelis Ledesma, kuriam tiksliai kamuolį iš dešiniojo krašto perdavė bosnis Edinas Pehličius.
2008-05-24

„Žalgirio“ ir „Metalurgs“ lygiosios Palangoje

"Palangos Juzės" turnyro II grupės mačas tarp Vilniaus „Žalgirio-2“ ir Liepojos „Metalurgs-2“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Vilniečiai išsiveržė į priekį 60 min., kai baudos smūgį iš maždaug 22 metrų realizavo Andrius Miliškevičius. Latviai nuo pralaimėjimo išsigelbėjo 87 min. taip pat baudos smūgiu, tik jiems dar padėjo rikošetas.