andrejus moisejevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus moisejevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus moisejevas“.

E. Krungolcui – sidabras, A. Zadneprovskiui – bronza!

Paskutinėje šiuolaikinės penkiakovės rungtyje – 3000 metrų bėgime – 35-erių metų Edvinas Krungolcas finišavo antras ir nuskynė Pekino olimpiados sidabrą, o 33-ejų metų Andrejus Zadneprovskis iškovojo bronzą! Nors pirmą vietą užėmė ir olimpinio čempiono vardą apgynė rusas Andrejus Moisejevas, penkiakovės varžybos tapo tikru lietuvių benefisu - net du medaliai Lietuvai! Priminsime, kad varžybas pradėję ne itin sėkmingai mūsiškiai sulig kiekviena rungtimi gerino savo pozicijas.
2008-08-21

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape A. Zadneprovskis - antras

Italijos sostinėje vykusiose planetos šiuolaikinės penkiakovės šeštojo etapo varžybose antrąją vietą užėmė Andrejus Zadneprovskis, finale surinkęs 5548 taškus. Šeštojo etapo nugalėtoju tapo čekas Liboras Capalinis (5564 tšk.), trečias buvo kitas Čekijos šiuolaikinės penkiakovės atstovas Davidas Svoboda (5544 taškai). Kitas Lietuvos atstovas - Justinas Kinderis - su 3996 taškais tarp 79 šio etapo dalyvių tenkinosi 55-ąja pozicija.
2007-06-27

Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Tadas Žemaitis buvo penktas

Latvijos sostinėje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate penktąją vietą asmeninėse varžybose užėmė bei vieną iš aštuonių kelialapių į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo Tadas Žemaitis.Šeštadienį finale Lietuvos penkiakovininkas surinko 5500 taškų bei tarp 36 dalyvių nusileido tik keturiems sportininkams.
2007-06-10

Edvinas Krungolcas - pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų lyderis

Užėmęs antrąją vietą planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų ketvirtajame etape Vengrijos sostinėje, Edvinas Krungolcas su 157 taškais tebėra sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje. Po pergalės Budapešte į antrąją vietą (139 tšk.) pakilo olimpinis čempionas rusas Andrejus Moisejevas. Trečiojoje pozicijoje su 111 įskaitinių taškų - vokietis Ericas Waltheris. Dešimtąją-vienuoliktąją vietas (po 87 tšk.