aleksas savickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksas savickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksas savickas“.

Aleksas Savickas tapo SEC plaukimo varžybų vicečempionu

Aleksas Savickas pratęsė sėkmingą pasirodymą varžybose Oberne (Alabama, JAV). JAV studentų sporto lygos (NCAA) Southeastern Conference (SEC) plaukimo ir šuolių į vandenį čempionate 21-erių lietuvis prie iškovoto aukso medalio 100 jardų krūtine rungtyje pridėjo sidabrą dvigubai ilgesnėje distancijoje. Floridos valstijos universiteto „Gators“ komandai atstovaujantis panevėžietis 200 jardų krūtine įveikė per 1 min. 50,42 sek. ir užėmė antrą vietą. Finale už lietuvį vos 0,06 sek.
2024-02-25

Lietuvos plaukikas Aleksas Savickas iškovojo aukso medalį NCAA varžybose

Pasaulio plaukimo čempionatą praleidęs Aleksas Savickas šį savaitgalį sėkmingai dalyvauja varžybose Oberne (Alabama, JAV). Southeastern Conference (SEC) plaukimo ir šuolių į vandenį čempionate už Floridos valstijos universiteto „Gators“ komandą plaukiantis 21-erių A. Savickas vyrų 100 yd krūtine rungtyje iškovojo aukso medalį. Panevėžietis finišavo per 51,01 sek.
2024-02-24

Pirmieji laimingieji olimpinių kelialapių medžioklėje – bilietus į Paryžių jau turi 7 lietuviai

Likus kiek mažiau nei metams iki 2024 metų Paryžiaus olimpinių žaidynių vietas jose jau yra užsitikrinę 7 Lietuvos sportininkai – keturi plaukikai, du lengvaatlečiai ir penkiakovininkė. Pirmuoju LTeam sportininku, iškovojusiu olimpinį kelialapį, tapo plaukikas Danas Rapšys, kuris dar balandžio viduryje „Malmsten Swim Open Stockholm 2023“ varžybose Švedijoje tai padarė iš pradžių 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje, o netrukus – ir perpus trumpesnėje distancijoje.
71 2023-08-08

Meilutytės meistriškumu neabejoję olimpiniai plaukikai: „Mėgavimasis plaukimu jai davė labai daug”

Nors Fukuokoje (Japonija) pasaulio plaukimo čempionatas jau baigėsi, tačiau jo atgarsiai Lietuvoje vis dar netyla. Lietuviai nepaliauja džiaugtis dviem Rūtos Meilutytės iškovotais aukso medaliais, pagerintu pasaulio rekordu bei įspūdingu plaukikės talentu. Sekmadienį pasibaigęs pasaulio plaukimo čempionatas Lietuvai buvo itin džiaugsmingas. Iš jo R. Meilutytė parsiveža 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungčių medalius.
135 2023-08-01

Per grybšnį nuo finalo – Savickas neperžengė pusfinalio laiptelio

Ankstų ketvirtadienio rytą į pusfinalį prasibrovęs ir olimpinį bilietą iškovojęs Aleksas Savickas varžėsi dėl patekimo į 200 m krūtine finalą. Į pusfinalį lietuvis pateko distanciją įveikęs per 2 min. 9,66 sek. laiką ir 0,02 sek. pranokęs savo karjeros rekordą. Bendroje atrankos dalyvių rikiuotėje panevėžietis šįryt buvo ketvirtas. Pirmajame pusfinalyje iš 4 takelio startavęs panevėžietis distanciją įveikė per 2 min 10,16 sek.
2023-07-27

Olimpinį kelialapį iškovojęs Savickas: „Svajonė išsipildė, važiuoju į olimpiadą, mama!“

Ketvirtadienio rytas Lietuvos plaukikams Japonijoje buvo sėkmingas. Net du iš trijų startavusių lietuvių prasibrovė į pusfinalio kovas, o Aleksas Savickas iškovojo ir bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes.  Kotryna Teterevkova 200 m krūtine plaukime užfiksavo 2 min 24,87 sek., o tokią pačią rungtį vyrų įskaitoje Aleksas Savickas įveikė per 2 min. 09,66 sek. Abiejų plaukikų rezultatų užteko pasiekti pusfinaliams.
645 2023-07-27

Dar du sėkmingi Lietuvos plaukikų startai Fukuokoje – Teterevkova ir Savickas varžysis pusfinaliuose

Ankstų ketvirtadienio rytą Fukuokoje (Japonija) skirtingose rungtyse startavo dar trys Lietuvos plaukikai, iš kurių du prasibrovė į pusfinalius. 200 m krūtine plaukime startavo Kotryna Teterevkova, kuri užfiksavo penktą geriausią laiką (2 min 24,87 sek.) tarp savo atrankos plaukikių ir ketvirtadienio popietę varžysis antrame pusfinalyje. Atranka nebuvo baisi ir 200 m krūtine plaukusiam Aleksui Savickui. Jis savo atrankos plaukime užfiksavo ketvirtą geriausią laiką (2 min. 09,66 sek.
213
2023-07-27

Plaukimo čempionate Teksase – įspūdinga Alekso Savicko pergalė

Europos jaunimo čempionas Aleksas Savickas ir toliau žiba varžybose už Atlanto. Savaitgalį Teksaso valstijoje (JAV) pasibaigusiame Pietryčių konferencijos (angl. Southeastern Conference (SEC)) plaukimo ir šuolių į vandenį čempionate lietuvis pagerino net aštuonerius metus išsilaikiusį JAV olimpiečio Nico Finko 200 yd plaukimo krūtine SEC rekordą. Floridos universiteto komandai „Gators“ atstovaujantis 20-metis panevėžietis 200 jardų nuplaukė per 1 min. 50,08 sek.
2023-02-20

„US Open“ plaukimo čempionate – dvigubas lietuvių talento triumfas

Šeštadienį Grinsbore (JAV) baigėsi „Toyota US Open“ plaukimo čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Floridos universiteto komandai „Gators“ atstovaujantis 18-metis panevėžietis Aleksas Savickas. Penktadienį lietuvis dalyvavo vyrų 100 m plaukimo krūtine finale, kur distanciją įveikęs per 1 min. 0,54 sek. iškovojo pirmąją vietą. A. Savickas 0,40 sek. pranoko bulgarą Lyubomir Epitropov. Trečias finišavo nuo jo 0,02 sek. atsilikęs amerikietis Reid Mikuta.
145
2022-12-04

Plaukikas Šidlauskas tęsia sėkmingą pasirodymą Europos čempionate

Romoje tęsiasi Europos plaukimo čempionatas, kuriame šeštadienio rytą į baseiną šoko du lietuviai. Aleksas Savickas ir Andrius Šidlauskas varžėsi 200 m plaukimo krūtine atrankoje. Tiesa, į pusfinalį pateko tik A. Šidlauskas. A. Savickas distanciją įveikė per 2 min 15,63 sek. ir savo plaukime užėmė 8-ąją vietą. O  A. Šidlausko laikas buvo 2 min. 12,47 sek. ir jis savo plaukime buvo trečias.