aleksandras frolovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras frolovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras frolovas“.

NHL pirmenybės: autsaiderio pergalė prieš lyderį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse absoliutus lygos autsaideris Los Andželo „Kings“ (49 tšk.) klubas ketvirtadienį svečiuose 5:3 (1:2, 0:1, 4:0) nugalėjo absoliučią lygos lyderę Detroito „Red Wings“ (86 tšk.) komandą ir nutraukė pastarosios aštuonių iš eilės pergalių seriją.
2008-02-08

Absoliutus NHL autsaideris iškovojo pergalę svečiuose

21-ąją pergalę 53-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo absoliutus lygos autsaideris Los Andželo "Kings" klubas, ketvirtadienį svečiuose 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) įveikęs Niujorko "Islanders" komandą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Mattas Moulsonas, Robas Blake`as ir Aleksandras Frolovas. Šeimininkų gretose pasižymėjo Bryanas Berardas.
2008-02-01

Planetos čempionato bronzą iškovojo Rusijos ledo ritulininkai

Rusijoje besibaigiančių pasaulio ledo ritulio pirmenybių bronzos medalius iškovojo turnyro šeimininkai, sekmadienį mače dėl trečiosios vietos 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) įveikę olimpinius čempionus Švedijos ledo ritulininkus.
2007-05-13

Pergalingas Dainiaus Zubraus įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai NHL mače

Devynioliktą įvartį 53-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas ketvirtadienį namuose per pratęsimą 4:3 (0:1, 3:2, 0:0, 1:0) įveikė Los Andželo "Kings" ledo ritulininkus.
2007-02-09

Absoliutus NHL čempionato lyderis ketvirtadienį tenkinosi lygiosiomis

Absoliutus Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) lyderis Kolorado "Avalanche" (69 tšk.) klubas ketvirtadienį rungtynes svečiuose su trečiąją poziciją Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimančia Los Andželo "Kings" (57 tšk.) ekipa po pratęsimo baigė lygiosiomis 3:3 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0). Įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Scottas Barney, rusas Aleksandras Frolovas bei Derekas Armstrongas.
2004-01-30

Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) pirmenybėse

Trečią pergalęs iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Ramiojo vandenyno diviziono lyderis Fynikso "Coyotes" klubas, trečiadienį svečiuose 2:1 įveikęs Floridos "Panthers" ledo ritulininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Shane`as Doanas (Šeinas Dounas) ir Radoslavas Suchy.
2003-10-16

Keturioliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL čempionate

Keturioliktą rezultatyvų perdavimą septyniasdešimt antrosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa penktadienį namie 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) nusileido Los Andželo "Kings" ekipai. Pirmajame kėlinyje (18 min.