Devynioliktą įvartį 53-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas ketvirtadienį namuose per pratęsimą 4:3 (0:1, 3:2, 0:0, 1:0) įveikė Los Andželo "Kings" ledo ritulininkus.

28 metų puolėjas D. Zubrus trečiąją pratęsimo minutę (62:28) įmušė pergalingą įvartį, o po jo rezultatyvių perdavimų pradžioje Benas Clymeris, o vėliau Chrisas Clarkas dusyk išvedė aikštės šeimininkus į priekį - 2:1 ir 3:2.

Dar vieną įvartį į "Kings` ekipos vartus įmušė Boydas Gordonas.

D. Zubrus per beveik 21 minutę (20:51) tris kartus metė į svečių vartus, blokavo 2 varžovų metimus ir trečiajame kėlinyje gavo 2 baudos minutes.

Be 19 įvarčių, šiame sezone D. Zubrus atliko jau 31 rezultatyvų perdavimą bei surinko 50 baudos minučių.

Svečių gretose ketvirtadienį pasižymėjo Anze Kopitaras, Aleksandras Frolovas ir Lubomiras Visnovsky`s.

"Capitals" ledo ritulininkai su 54 taškais tarp penkiolikos Rytų konferencijos klubų užima dvyliktąją vietą, o "Kings" klubas su 45 taškais yra Vakarų konferencijos autsaideris.