Absoliutus Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) lyderis Kolorado "Avalanche" (69 tšk.) klubas ketvirtadienį rungtynes svečiuose su trečiąją poziciją Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje užimančia Los Andželo "Kings" (57 tšk.) ekipa po pratęsimo baigė lygiosiomis 3:3 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0).

Įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Scottas Barney, rusas Aleksandras Frolovas bei Derekas Armstrongas.

Svečių gretose pasižymėjo Alexas Tanguay, Travisas Brigley ir čekas Milanas Hejdukas.

Likusių ketvirtadienio NHL mačų rezultatai:

Karolinos "Hurricanes" - Vašingtono "Capitals" 3:5Edmontono "Oilers" - Čikagos "Blackhawks" 5:2Fynikso "Coyotes" - Otavos "Senators" 1:4Tampos Bay "Lightning" - Pitsbergo "Penguins" 5:1Minesotos "Wild" - Monrealio "Canadiens" 2:3 (po pratęsimo)Kolumbo "Blue Jackets" - Nešvilio "Predators" 4:6Sent Lujo "Blues" - Vankuverio "Canucks" 2:4Detroito "Red Wings" - Nju Džersio "Devils" 5:2Bostono "Bruins" - Niujorko "Islanders" 2:1 (po pratęsimo)