aleksandras aniukovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandras aniukovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandras aniukovas“.

EURO-2008: Ispanai antrą kartą sutraiškė pasimetusią Rusijos rinktinę

Šiandien paaiškėjo ir antroji Europos čempionato finalo dalyvė. Ja tapo Ispanijos rinktinė, kuri pliaupiant lietui Austrijos sostinės Vienos stadione it buldozeriu pervažiavo per savo varžovus iš Rytų ir tėškė šiems tarsi šlapiu skuduru per veidus- 3:0. Nuo pat rungtynių pradžios ispanai ėmė įrodinėti, kas yra kas, ir atkakliai ieškojo kelių Rusijos tvirtovės link.
2008-06-27

EURO-2008: Ar Rusijos Pelenės pasaka baigsis jau pusfinalyje?

Šiandien paaiškės ir antrasis Europos čempionato finalo dalyvis. Juo taps Ispanijos arba Rusijos rinktinės, kurios 21 valandą 45 minutės surems savo ginklus ir pamėgins išsiaiškinti santykius Austrijos sostinės Vienos stadione. Luisas Aragonesas prieš mačą realiai vertina savo komandos galimybes ir nesitiki, kad jo auklėtiniai rusus užmėtys tiesiog kepurėmis ir triumfuos be kovos.
2008-06-26

EURO-2008: Dar vienas Rusijos stebuklas – oranžinių berniukų pakasynos

Bazelio stadione ginklus surėmusioms Rusijos ir Olandijos rinktinėms per 90 minučių santykių išsiaiškinti nepavyko, tad kelialapio į Europos čempionato pusfinalį likimas sprendėsi pratęsimo metu. Rusai įrodė akivaizdų savo pranašumą ir triumfavo 3:1. Rungtynes daug aktyviau pradėjo Guuso Hiddinko vadovaujami Rusijos žaidėjai.
2008-06-22

EURO 2008: ar olandų futbolo guru sukurs stebuklą su Rusijos ekipa?

Susidaro įspūdis, kad rusai pastaruoju metu laimi viską: pradedant pasaulio ledo ritulio čempionatu ar UEFA Taurės varžybomis ir baigiant Eurovizijos dainų konkursu. Trenerio iš Olandijos Guuso Hiddinko vadovaujami Rusijos futbolininkai neabejotinai pabandys pratęsti šią pergalių seriją.
2008-06-04

Rusijos čempiono pergalė pirmosiose UEFA taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse

Įspūdingą pergalę pirmosiose UEFA taurės futbolo turnyro ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį iškovojo Rusijos čempionas Sankt Peterburgo "Zenit" klubas, svečiuose net 4:1 (1:1) sutriuškinęs nesėkmingai paskutiniu metu žaidžiančią Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija) vienuolikę. Po įvartį nugalėtojams pelnė Andrejus Aršavinas (19 min.), Pavelas Pogrebniakas (52 min.), Aleksandras Aniukovas (61 min.) ir Igoris Denisovas (64 min.). Šeimininkų gretose pasižymėjo Stefanas Kiesslingas (33 min.