ale cipollini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ale cipollini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ale cipollini“.

Prancūzijoje – geriausias dviratininkės Rasos Leleivytės pasiekimas šį sezoną

Prancūzijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „La Classique Morbihan“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). Ji finišavo antra ir pelnė 85 pasaulio reitingo taškus. Nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo-Bigla“). Ji 116 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 51 sek. (vid. greitis – 36,09 km/h). Nugalėtojai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai.
2018-05-26

Dviratininkė Rasa Leleivytė iškovojo trečiąją vietą Italijoje

Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje.
2018-04-25

Europos dviračių plento čempionate – 22 Lietuvos atstovai

Trečiadienį Herninge (Danija) prasideda Europos dviračių plento čempionatas. Penkias dienas truksiančiose varžybose, kaip ir pernai Prancūzijoje vykusiose pirmenybėse, startuos 22 Lietuvos dviratininkai. Antrą kartą Europos pirmenybėse dalyvaus ne tik jauniai (17-18 metų) ir jaunimas (iki 23 metų), o ir elito grupės atstovai.
2017-08-01

Dviratininkė Rasa Leleivytė „BeNe Ladies Tour“ lenktynėse – šešta

Belgijoje ir Nyderlanduose ketvirtą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „BeNe Ladies Tour“ (UCI I kategorija) pirmame etape penktadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta. Lietuvos dviratininkė pelnė šešis pasaulio reitingo taškus. Nugalėjo Didžiosios Britanijos rinktinės narė Alice Barnes. Ji 127,2 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 22 sek. (vid.
2017-07-14

Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionų titulai – Daivai Tušlaitei ir Ignatui Konovalovui

Savaitgalį Gargžduose ir jų apylinkėse surengto Lietuvos dviračių plento čempionato moterų grupines lenktynes sekmadienį laimėjo Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“), o tarp vyrų pergalę iškovojo Ignatas Konovalovas (FDJ). D. Tušlaitė šalies grupinių lenktynių čempione tapo trečiąjį kartą iš eilės, o I. Konovalovas šios rungties čempiono titulą iškovojo pirmąjį kartą. D. Tušlaitė 123,2 km (7 ratai) nuvažiavo per 3 val. 2 min. 52 sek.
2017-06-25

Gargžduose dviračių sporto gerbėjams ruošiamas desertas

Birželio 23–25 dienomis Gargžduose ir jų apylinkėse vyks vienas didžiausių šalies dviračių sporto renginių – Lietuvos plento čempionatas, kuriame dėl medalių ir čempionų marškinėlių kovos beveik visi geriausi mūsų šalies dviratininkai. Penktadienį, nuo 16-os valandos, vyks jaunių merginų ir vaikinų, veteranų, moterų, jaunimo (iki 23-ejų metų) vaikinų bei vyrų pavienio starto lenktynės. Varžybų dalyviams teks įveikti distancijas nuo 20-ies iki 34-ių km.
2017-06-20

Dviratininkas Raimondas Rumšas brolio atminimui skirtose lenktynėse – šeštas

Italijoje surengtose 39-ose dviračių lenktynėse „Gran Premio Citta di Empoli“ (139,5 km) Lietuvos jaunimo vicečempionas Raimondas Rumšas („Soligo Amaru Palazzago Sirio“) užėmė šeštąją vietą.
2017-05-22

Dviratininkė Rasa Leleivytė Ispanijoje vėl pateko į dešimtuką

Ispanijoje vykstančių 30-ų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Emakumeen Euskal Bira“ (UCI I kategorija) antrame etape ketvirtadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) finišavo aštunta ir pelnė du pasaulio reitingo taškus. 28-erių metų Lietuvos dviratininkė šį sezoną į pirmą dešimtuką pateko penktą kartą. Nugalėjo ir varžybų lydere tapo australė Amanda Spratt („Orica-Scott“). Jis 90,2 km nuvažiavo per 2 val. 28 min. 12 sek. (vid.
2017-05-18

Dviratininkė Rasa Leleivytė į priekį praleido tik buvusią pasaulio čempionę

Antradienį Italijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija; 96 km) Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) užėmė antrą vietą. 28-erių metų Lietuvos dviratininkė pelnė 30 pasaulio reitingo taškų. Nugalėtojos titulą apgynė ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 2007 metų pasaulio čempionė italė Marta Bastianelli („Ale Cipollini“), kuriai ateinantį sekmadienį sukaks 30 metų. Trečia finišavo nugalėtojos komandos draugė italė Soraya Paladin (+13 sek.
2017-04-25

Rasa Leleivytė – tarp 50-ies geriausių pasaulio dviratininkių

Praėjusį sekmadienį lenktynėse Belgijoje sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkių reitinge iš 54-os vietos pakilo į 50-ą. 28-erių metų lietuvės taškų kraitis išaugo nuo 205 iki 245. Lietuvos dviratininkių pirmame šios klasifikacijos 50-uke nebuvo nuo 2014 metų vasario.