Belgijoje ir Nyderlanduose ketvirtą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „BeNe Ladies Tour“ (UCI I kategorija) pirmame etape penktadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta. Lietuvos dviratininkė pelnė šešis pasaulio reitingo taškus.

Nugalėjo Didžiosios Britanijos rinktinės narė Alice Barnes. Ji 127,2 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 22 sek. (vid. greitis – 39,27 km/h) ir kovoje dėl pirmosios vietos aplenkė po raktikaulio lūžio į varžybas sugrįžusią Londono olimpinių žaidynių čempionę bei triskart pasaulio čempionę olandę Marianne Vos (WM3). 3–51 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 55 sek.

Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“) finišavo 39-a. Jos komandos draugė italė Anna Trevisi užėmė penktąją vietą.

Po prologo ir pirmo etapo lydere tapo A. Barnes. D. Tušlaitė (+1.01) iš 23-ios vietos pakilo į 19-ąją, o R. Leleivytė (+1.20) iš 117-os pozicijos šoktelėjo į 49-ąją.

Iš 129-ių lenktynes pradėjusių dviratininkių klasifikuota 117-a.

Trijų etapų varžybos baigsis sekmadienį.