marianne vos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marianne vos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marianne vos“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė „BeNe Ladies Tour“ lenktynėse – šešta

Belgijoje ir Nyderlanduose ketvirtą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „BeNe Ladies Tour“ (UCI I kategorija) pirmame etape penktadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta. Lietuvos dviratininkė pelnė šešis pasaulio reitingo taškus. Nugalėjo Didžiosios Britanijos rinktinės narė Alice Barnes. Ji 127,2 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 22 sek. (vid.
2017-07-14

Dviratininkė Rasa Leleivytė „World Tour“ serijos lenktynėse Italijoje – 12-a

Sekmadienį Italijoje vykusiose 19-ose moterų daugiadienėse dviračių lenktynėse „Trofeo Alfredo Binda-Comune di Cittiglio“ lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano-Fondriest“) po finišo sprinto užėmė 12-ą vietą ir pelnė 18 pasaulio reitingo taškų. Tai buvo trečios šių metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) „World Tour“ serijos lenktynės. Pergalę iškovojo ir 120 pasaulio reitingo taškų pelnė amerikietė Coryn Rivera („Sunweb“). Ji 131,3 km nuvažiavo per 3 val. 25 min. 26 sek. (vid.
2017-03-19

R. Leleivytė pirmajame „Giro d'Italia" etape finišavo devinta

Penktadienį Italijos sostinėje Romoje prasidėjusių 22-ųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ pirmajame etape lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Solaristech“) užėmė devintąją vietą. Nugalėjo olandė Marianne Vos („Nederland Bloeit“). Ji 86 km nuvažiavo per 2 val. 11 min. 56 sek. Lietuvos grupinių lenktynių čempionė 22-ejų metų R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 1 sek. 25-erių metų Inga Čilvinaitė („Diadora-Pasta Zara“) finišavo 72-a (+24 sek.