d. tušlaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „d. tušlaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „d. tušlaitė“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė „BeNe Ladies Tour“ lenktynėse – šešta

Belgijoje ir Nyderlanduose ketvirtą kartą vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „BeNe Ladies Tour“ (UCI I kategorija) pirmame etape penktadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) finišavo šešta. Lietuvos dviratininkė pelnė šešis pasaulio reitingo taškus. Nugalėjo Didžiosios Britanijos rinktinės narė Alice Barnes. Ji 127,2 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 22 sek. (vid.
2017-07-14

Italijoje vykusiose dviračių lenktynėse Lietuvės tarp pirmūnių

Italijoje vykusiose penktosiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Fiera di Bolzano“ Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi – Giusfredi“) užėmė trečią, o Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano – Fondriest“) – ketvirtą vietas. Nugalėjo Europos jaunių čempionė italė Nadia Quagliotto („Top Girls – Fassa Bartolo“). Ji 75 km nuvažiavo per 1 val. 57 min. 30 sek. (vid. greitis – 38,298 km/h) ir finiše pranoko D. Tušlaitės komandos draugę savo tėvynainę Larą Vieceli. Po 24 sek.