Ispanijoje vykstančių 30-ų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Emakumeen Euskal Bira“ (UCI I kategorija) antrame etape ketvirtadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) finišavo aštunta ir pelnė du pasaulio reitingo taškus. 28-erių metų Lietuvos dviratininkė šį sezoną į pirmą dešimtuką pateko penktą kartą.

Nugalėjo ir varžybų lydere tapo australė Amanda Spratt („Orica-Scott“). Jis 90,2 km nuvažiavo per 2 val. 28 min. 12 sek. (vid. greitis – 36,518 km/h). Antrąją ir trečiąją vietas užėmė Daivos Tušlaitės („Ale Cipollini“) komandos draugės – atitinkamai ispanė Ane Santesteban (+2 sek.) ir pirmo etapo nugalėtoja italė Marta Bastianelli (+26 sek.).

R. Leleivytė, kuri pirmame etape finišavo penkta, nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. D. Tušlaitė (+31 sek.) finišavo 19-a. Daiva pirmame tarpiniame kalnų finiše (34,3 km) buvo trečia.

Bendroje įskaitoje R. Leleivytė (+36 sek.) iš aštuntosios vietos nukrito į dešimtąją, o D. Tušlaitė (+41 sek.) iš 19-os – į 20-ą.

Iš 90-ies startavusių dviratininkių klasifikuotos 83-ys.

Penkių etapų lenktynės baigsis sekmadienį.

Šias lenktynes 2002-ais metais laimėjo Edita Pučinskaitė, o 2003-iais metais trečiąją vietą užėmė Jolanta Polikevičiūtė.