marta bastianelli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marta bastianelli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marta bastianelli“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė Ispanijoje vėl pateko į dešimtuką

Ispanijoje vykstančių 30-ų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Emakumeen Euskal Bira“ (UCI I kategorija) antrame etape ketvirtadienį Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) finišavo aštunta ir pelnė du pasaulio reitingo taškus. 28-erių metų Lietuvos dviratininkė šį sezoną į pirmą dešimtuką pateko penktą kartą. Nugalėjo ir varžybų lydere tapo australė Amanda Spratt („Orica-Scott“). Jis 90,2 km nuvažiavo per 2 val. 28 min. 12 sek. (vid.
2017-05-18

Dviratininkė Rasa Leleivytė į priekį praleido tik buvusią pasaulio čempionę

Antradienį Italijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija; 96 km) Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) užėmė antrą vietą. 28-erių metų Lietuvos dviratininkė pelnė 30 pasaulio reitingo taškų. Nugalėtojos titulą apgynė ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 2007 metų pasaulio čempionė italė Marta Bastianelli („Ale Cipollini“), kuriai ateinantį sekmadienį sukaks 30 metų. Trečia finišavo nugalėtojos komandos draugė italė Soraya Paladin (+13 sek.
2017-04-25

Dviratininkė Rasa Leleivytė lenktynėse Ispanijoje – šešta

Ispanijoje vykstančių moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Semana Ciclista Valenciana“ (UCI kategorija 2.2) antrame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano-Fondriest“) užėmė šeštą vietą. Nugalėjo belgė Ann-Sophie Duyck („Drops“). Ji 110 km nuvažiavo per 2 val. 45 min. 49 sek. (vid.