Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Aistės-LSU“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Aistės-LSU“.

„Aisčių-LSU“ krepšininkės rinkosi sau būsimus automobilius

Kauno „Aisčių-LSU“ komanda pradėjo tradicinių Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) fotosesijų maratoną. Kaunietės fotosesijai pasirinko įdomią aplinką – „Inchcape motors“ automobilių saloną, kuriame akį traukė naujutėlaičiai ir žvilgantys automobiliai. „Raudona, graži – kaip tik man“, – šypsojosi prie vairo sėdėjusi Goda Vašurenkaitė. „Pirksiu šitą automobilį“, – būsimą savo transporto priemonę rinkosi kita „Aisčių-LSU“ atstovė.
2016-10-14

„Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda LMKL pusfinalio seriją pradėjo pergale

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ komanda pergale pradėjo Lietuvos moterų krepšinio lygos pusfinalio seriją. Kovoje iki dviejų pergalių šalies vicečempionės savo arenoje 69:50 (26:17, 14:16, 13:5, 16:13) nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“. Atsakomosios rungtynės įvyks pirmadienį Kaune, o jeigu prireiks trečiojo mačo, tai jis vyks balandžio 11 dieną Vilniuje.
2013-04-05

LMKL atkrintamosios varžybos prasidėjo dramatiškomis „Fortūnos“ ir „Aisčių-LSU“ pergalėmis

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Klaipėdos "Fortūna" (3-ioji vieta reguliariajame sezone) namuose po dviejų pratęsimų 83:79 (10:9, 19:11, 16:14, 18:29; 12:12; 8:4) įveikė Šiaulių "Rūtos-Universiteto" krepšininkes (6) ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Klaipėdietės po dviejų kėlinių pirmavo 29:20, o po trijų - 45:34. 36-ąją min. viešnios išlygino trezultatą 52:52. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 18 sek.
2013-03-26

LMKL čempionate „Hoptrans-Sirenos“ pelnė vos 39 taškus

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį antrąją vietą reguliariajame sezone jau užsitikrinusi Kauno rajono "Hoptrans-Sirenų" komanda svečiuose 39:53 (8:7, 10:12, 10:12, 11:22) pralaimėjo Kauno "Aistėms-LSU". "Hoptrans-Sirenų" pelnyti 39 taškai - antras prasčiausias rezultatas lygoje šį sezoną. Mažiau (38 tšk.) buvo surinkusios tik Vilniaus "Jaunųjų talentų" krepšininkės. "Aisčių-LSU" (14/14) ekipai, kuri reguliariajame sezone liko penkta, Laura Svarytė (13 atk. kam.
2013-03-22

LMKL čempionate „Aistės-LSU“ nugalėjo „Fortūną“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate antradienį Kauno "Aistės-LSU" namuose 65:55 (11:10, 15:14, 21:21, 18:10) įveikė Klaipėdos "Fortūną". Po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkės pirmavo 26:24, o po trijų - 47:45. 33-iąją min. Monika Grigalauskytė dvitaškiu metimu išvedė Klaipėdos komandą į priekį 51:49. Tačiau po to viešnios pralaimėjo atkarpą net 4:16. Kauno komandai (10 pergalių/13 pralaimėjimų) 19 taškų pelnė Jolanta Marmienė (7 atk. kam.
2013-02-26

LMKL: „Aistės-LSU“ įveikė „Rūtą-Universitetą“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate penktadienį Kauno "Aistės-LSU" svečiuose 62:59 (17:10, 13:13, 15:16, 17:20) įveikė Šiaulių "Rūtą-Universitetą". Kauno komandai (9 pergalės/13 pralaimėjimų) Vitalija Kaminskytė (11 atk. kam.) pelnė 16 taškų, Laura Svarytė - 14, Dovilė Saurazaitė - 11. Šiaulių ekipoje (8/14) po 13 taškų surinko Santa Okockytė ir Julita Bungaitė, 12 - Sandra Baliutavičiūtė, 11 - Lidija Panasiuk, 10 - Ieva Kazlauskaitė.
2013-02-22

LMKL: Šiaulių krepšininkės po dramatiškos kovos įveikė „Aistes-LSU“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate trečiadienį Šiaulių "Rūta-Universitetas" namuose po atkaklios kovos 63:62 (22:16, 11:12, 14:16, 16:18) įveikė Kauno "Aistes-LSU". Šiaulietės po dviejų kėlinių pirmavo 33:28, o po trijų - 47:44. "Rūtai-Universitetui" (4 pergalės/4 pralaimėjimai) Lidija Panasiuk pelnė 15 taškų, Sandra Baliutavičiūtė ir Silvija Kuodienė - po 14, Julita Bungaitė (9 atk. kam.) - 12. Kauno ekipoje (2/6) 18 taškų surinko Jolanta Marmienė, 15 - Laura Svarytė (11 atk.
2012-11-21

LMKL: Kauno derbyje triumfavo „Hoptrans-Sirenos“

Vieną pergalę po kitos Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) toliau skina Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (6-1) krepšininkės. Šį kartą po jų kojomis krito kita Kauno ekipa, teigiama pranešime spaudai. Lino Šalkaus auklėtinės po permainingos kovos savo žiūrovų akivaizdoje 68:64 (15:13, 24:14, 13:14, 16:23) palaužė „Aisčių-LSU“ (2-5) žaidėjų pasipriešinimą. Po ilgosios pertraukos grįžusios šeimininkės pelnė 5 taškus be atsako ir susikrovė solidų pranašumą (44:27, 22-ąją min.
2012-11-16

Vilniaus „Jaunieji talentai“ iškovojo pirmąją pergalę LMKL čempionate

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį Vilniaus „Jaunųjų talentų“ komanda namuose 54:50 (14:13, 18:9, 4:13, 18:15) įveikė Kauno „Aistes-LSU“ ir iškovojo pirmąją pergalę. Aikštės šeimininkės po dviejų kėlinių pirmavo 32:22, o po trijų - 36:35. Vilniaus komandai (1 pergalė/4 pralaimėjimai) Laura Juškaitė pelnė 15 taškų ir po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, Dalia Belickaitė surinko 12 taškų, o Austėja Širšinaitytė pridėjo 9 taškus.