Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adomaitienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adomaitienė“.

Pirmagimio besilaukiantys Adomaičiai – neslepia jaudulio: žino ir vaikelio lytį

„Šiuo metu nieko toli į ateitį neplanuojame. Gyvename vienos savaitės įvykiais“, – laidos „Gyvenimas“ žiūrovams šį vakarą kalbės Linas ir Irma Adomaičiai. Aštuonerius metus susituokusi pora spalį susilauks pirmagimio, apie kurį ilgai svajojo. „Na, žmonės dažnai planuoja – dabar norime vaikelio, o dabar nenorime. O Dievas ima ir iš jų planų pasijuokia“, – šypsosi laimingas Linas. Jam pritaria ir Irma: „Žmonės planuoja, o vaikelis ima ir pasirenka, pas ką ir kada ateiti.
2018-09-19

Negalią turinčių lengvaatlečių čempionate R. Adomaitienė iškovojo bronzą

IPC lengvosios atletikos čemionate rugpjūčio 19 dieną varžybas pradėjo 6 lengvaatlečiai iš Lietuvos. Ramunė Adomaitienė dalyvavo šuolio į tolį rungtyje (T38) ir iškovojo bronzos medalį, nušokusi 4.58 m. Aukso medalis šioje rungtyje atiteko Rusijos sportininkei Goncherovai Margaritai (4.86 m), sidabro medalį laimėjo Stryzhak Inna iš Ukrainos (4.63 m), teigiama pranešime spaudai.
2014-08-20

Šuolininkė į tolį R. Adomaitienė Londono parolimpinėse žaidynėse ketvirta

Londono parolimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybų moterų su judėjimo negalia šuolių į tolį rungtyje pasaulio čempionė Lietuvos atstovė Ramunė Adomaitienė užėmė ketvirtąją vietą. 43-ejų metų klaipėdietė sėkmingiausiu, antruoju, bandymu nušoko 4 m 67 cm. Aukso medalį iškovojo rusė Margarita Gončarova - 4 m 84 cm. Sidabras atiteko Ukrainos, o bronza - Kinijos atstovėms. Varžybose dalyvavo 12 sportininkių.
2012-08-31

R. Adomaitienė pagerino pasaulio neįgaliųjų šuolių į tolį rekordą

Naujojoje Zelandijoje vykstančio pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato moterų su judėjimo negalia šuolių į tolį rungtyje ketvirtadienį R. Adomaitienė pagerino sau pačiai priklausiusį planetos rekordą ir iškovojo aukso medalį. 42-ejų metų klaipėdietė nušoko 4 m 64 cm. Ankstesnį pasaulio rekordą (4 m 50 cm) R. Adomaitienė buvo pasiekusi praėjusių metų birželio 11 dieną. Kaip jau skelbta, R. Adomaitienė pelnė bronzos medalį ieties metimo varžybose.