IPC lengvosios atletikos čemionate rugpjūčio 19 dieną varžybas pradėjo 6 lengvaatlečiai iš Lietuvos. Ramunė Adomaitienė dalyvavo šuolio į tolį rungtyje (T38) ir iškovojo bronzos medalį, nušokusi 4.58 m. Aukso medalis šioje rungtyje atiteko Rusijos sportininkei Goncherovai Margaritai (4.86 m), sidabro medalį laimėjo Stryzhak Inna iš Ukrainos (4.63 m), teigiama pranešime spaudai.

Irena Perminienė dalyvavo disko metimo rungtyje (F54), kur užėmė 6 - ąją vietą, diską nusviedusi 12.76 m. Pirmąja vietą šioje rungtyje užėmė Buggenhagen Marianne iš Bulgarijos (24.62 m), antroji vieta atiteko bulgarei Todorovai Danielai (16.43 m), trečia liko Azerbaidžiano atstovė Safarova Solmaz (16.32 m).

Rolandas Urbonas taip pat dalyvavo disko metimo rungtyje (F12) ir užėmė 4 - ąją vietą (37.28 m). Čia stipriausias buvo Ispanijos sportinikas Lopez Gonzalez Kim (48.75 m), sidabro medalį iškovojo lenkas Wietecki Marek (45.69 m), bronza atiteko Rusijos sportininkui Andriushchenko Vladimir (44.31 m).

Mindaugas Bernotas startavo vyrų 100 m bėgime (T42), kur liko 4 - oje vietoje (14.26 s). Greičiausias šioje rungtyje buvo Prancūzijos lengvaatletis Kayitare Clovel (13.08 s), antras finišavo danas Jorgensen Daniel (13.45 s), trečias - rusas Prokhorov Anton (13.48 s).

Modestas Grauslys dalyvavo šuoli į tolį rungtyje (T11) ir užėmė 5 - ąją vietą (5.41 m). Pirmas čia buvo ukrainietis Katyshev Ruslan (5.96 m), antras - ispanas Parejo Mara Martin (5.94 m), trečias - taip pat ispanas Porras Xavier (5.93 m).

Simonas Kurutis startavo trišuolio rungtyje (T47), kur liko 4 - oje vietoje (12.92 m). Aukso medalį šioje rungtyje iškovojo Graikijos sportininkas Kostakis Georgios (13.78 m), sidabro medalis atiteko bulgarui Subotai Aliaksandrui (13.63 m), bronza - graikui Koutouliasui Christosui (13.05 m).