Naujojoje Zelandijoje vykstančio pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato moterų su judėjimo negalia šuolių į tolį rungtyje ketvirtadienį R. Adomaitienė pagerino sau pačiai priklausiusį planetos rekordą ir iškovojo aukso medalį.

42-ejų metų klaipėdietė nušoko 4 m 64 cm. Ankstesnį pasaulio rekordą (4 m 50 cm) R. Adomaitienė buvo pasiekusi praėjusių metų birželio 11 dieną. Kaip jau skelbta, R. Adomaitienė pelnė bronzos medalį ieties metimo varžybose.

Moterų su regėjimo negalia 800 m bėgimo rungtyje Sigita Kriaučiūnienė pasiekė asmeninį rekordą ir užėmė penktąją vietą. Penktadienį į kovą dėl medalio stos disko metikas Rolandas Urbonas (regėjimo negalia).

Iš viso pasaulio čempionate dalyvauja 73 šalių atletai su negalia. Lietuvai šiose pirmenybėse dar atstovauja rutulio stūmikė Irena Perminienė (judėjimo negalia).