adamas peaty

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas peaty“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas peaty“.

WADA nuslėptas kinų dopingo skandalas įsiutino plaukimo žvaigždes

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad prieš Tokijo olimpiadą net 23 Kinijos plaukikų dopingo testai buvo teigiami. Nepaisant to, tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) jiems leido startuoti žaidynėse, kur tie sportininkai nuskynė 6 medalius, 3 iš jų – aukso. Anot šaltinių, sportininkų mėginiuose buvo rasta trimetazidino, kuris gerina kraujotaką.
2024-04-22

Triskart olimpinis čempionas prabilo apie savo vidinius demonus: „Daugelis sportininkų kovoja su alkoholiu“

Vienas tituluočiausių šio amžiaus plaukikų – 28-erių britas Adamas Peaty – jau prieš kurį laiką pranešė, kad dėl psichologinių problemų nusprendė pristabdyti karjerą, tačiau vis dar planuoja startuoti 2024 m. Paryžiaus olimpiadoje. A.Peaty anksčiau sakė, kad yra patekęs į „savidestrukcinę spiralę“ ir toliau garsiai kalba apie psichologines problemas bei pabrėžė, kad medaliai sporte nepadeda pagerinti jo psichologinės būklės.
2023-05-31

Tokijo olimpiniame baseine šeštadienį krito du pasaulio rekordai

Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse šeštadienį pratęstos plaukimo varžybos, kuriose vėl netrūko įspūdingų rezultatų. Vyrų 100 m plaukimo peteliške rungtyje laukta amerikiečio Caelebo Dresselo ir vengro Kristofo Milako dvikovos. Jie abu dar pusfinalio plaukimuose gerino rekordus. Šį kartą pranašesnis buvo amerikietis. C.Dresselas distanciją įveikė per 49.45 sek. ir pagerino sau priklausiusį pasaulio rekordą (49.50). K.Milakas su nauju Europos rekordu (49.68) finišavo antras.
2021-07-31

Titenis ir Šidlauskas Europos plaukimo čempionate neįveikė atrankos barjero

Budapešte (Vengrija) tęsiasi Europos plaukimo čempionatas. Penktadienį ryte dėl vietų pusfinalyje kovojo du lietuviai. Vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtyje apmaudžiai į pusfinalį nepateko Giedrius Titenis. Jis distanciją įveikė per 27.73 sek. ir užėmė 18-ą vietą, o nuo pusfinalio jį skyrė vos 0.02 sek. G.Titeniui priklausantis šios rungties Lietuvos rekordas siekia 27.20 sek. Kiek toliau nuo tikslo buvo Andrius Šidlauskas. Jis finišavo per 27.94 sek. ir pasidalino 26-27 vietas.
2021-05-21

Du lietuviai pateko į finalus, Rūta Meilutytė pagerino rekordą

Europos čempionato plaukimo rungčių finaluose – Andrius Šidlauskas ir Rūta Meilutytė. Pastaroji pagerino Lietuvos rekordą. R. Meilutytė prasibrovė į 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finalą. 21-erių kaunietės laikas – 25,07 sekundės. Taip greitai niekada nėra plaukusi plaukusi nė viena lietuvė. Rūta 0,06 sekundės pagerino sau pačiai priklausiusį šalies rekordą, kuris gyvavo penkerius metus. R. Meilutytė į finalą pateko aštuntu rezultatu. Plaukimas dėl medalių vyks šeštadienį.
2018-08-03

Treneriu norintis tapti Giedrius Titenis: mūsų karta – viena stipriausių istorijoje

Vieną geriausių ir tituluočiausių visų laikų Lietuvos plaukikų Giedrių Titenį gimtojoje žemėje sutiksi retai. 28-erių anykštėnas keliauja po pasaulį, irdamasis į priekį tai vienos, tai kitos šalies baseine. Barselonoje sutiktas sportininkas neslepia, kad pasiilgsta šeimos, draugų, bet sustoti kol kas neketina. Tikisi mesti iššūkį favoritui Svarbiausias G. Titenio metų startas – Europos čempionatas Glazge. Pajėgiausi senojo žemyno plaukikai Škotijoje rungsis rugpjūčio 2–12 dienomis.
2018-07-12

Žvėriškas greitis: Adamas Peaty pasiekė naują planetos rekordą

Adamas Peaty pasaulio plaukimo čempionate Vengrijoje pagerino sau pačiam priklausiusį 50-ties metrų krūtine rekordą. 22-jų britas į finišą nurūko trečdaliu sekundės greičiau nei 2015-siais, kai užfiksavo geriausią laiką pasaulyje. Ankstesnis jo rekordas buvo 26,42 sek, naujas geriausias laikas planetoje – 26,10 sek. Pirmadienį plaukikas iškovojo auksą plaukdamas 100 metrų krūtine. „Šįryt į baseiną atėjau visiškai ramus.
2017-07-25

Finalo skonį pajutęs Andrius Šidlauskas: džiaugiuosi šia patirtimi, toliau tobulėsiu

„Man labai patiko plaukti su geriausiais pasaulio plaukikais, – bandė savo apmaudą slėpti pasaulio plaukimo čempionato finale plaukęs dvidešimtmetis Andrius Šidlauskas. – Juk pirmą kartą plaukiu suaugusiųjų plaukimo čempionate“. Lietuvis finale 100 metrų krūtine įveikė per 59,21 sekundės, finišo sienelę jis palietė šeštas. „Tai yra labai gera patirtis, sužinojau, kad yra tikroji varžybų dvasia. Viskas buvo labai gera, – kalbėjo plaukikas.
2017-07-24

Andrius Šidlauskas pateko į 100 m krūtine pasaulio čempionato finalą

Pasaulio plaukimo čempionato Budapešte pirmoji diena Lietuvos plaukikams baigėsi netikėta rokiruote. Andrius Šidlauskas buvo greitesnis už Giedrių Titenį ir vienintelis iš lietuvių iškopė į 100 m krūtine finalą. A.Šidlauskas nustebino pats save ir visus Lietuvos plaukimo specialistus. Iki tol tik jaunimo varžybose apdovanojimus laimėjęs Panevėžio plaukikas sekmadienį pusfinalyje finišavo per 59,12 sek. – tai asmeninis jo rekordas ir ketvirtas rezultatas tarp pusfinalio plaukikų.
2017-07-23

Adamas Peaty – žmogus iš kitos planetos: dar kartą pagerino rekordą

21-rių britas Adamas Peaty dar kartą įrodė, kad jam lygių 100 metrų krūtine rungtyje tiesiog nėra. Plaukikas finale distanciją įveikė per 57.13 sek. ir antrą kartą per dvi dienas pagerino planetos rekordą bei iškovojo aukso medalį. A. Peaty tapo pirmuoju britų vyru plaukiku, iškovojusiu auksą nuo 1988-ųjų. „Tai – nerealu. Pirmuosius 50 metrų įveikiau lengvai, o antroje dalyje atidaviau viską, ką galiu“, – „bbc.com“ cituoja plaukiką.