Žvarbaus oro nepabūgusi Stumbrienė parodė puikias formas: tai – ekstremali fotosesija, kurią vis atidėliodavau

Tuo metu, kai pasaulio dar nebuvo sukrėtusi pandemija, verslininkė Inga Stumbrienė stebindavo socialinių tinklų vartotojus savo nuotraukomis iš kelionių, kurios priminė pačius tikriausius atvirukus. Ir nors šiais metais kelionių Stumbrų šeima atsisakė, Inga vis tiek sugeba nustebinti savo gerbėjus.

5

Žinoma moteris ryžosi drąsiai fotosesijai ir žaismingai pasitiko pavasarį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stumbrienė parodė itin drąsų įvaizdį: tai – ekstremali fotosesija, kurią vis atidėliodavau

Neseniai I. Stumbrienės socialiniuose tinkluose pasirodė nuotraukos, kuriose ji, sniego fone, pozuoja su snieglente ir sniego batais, tačiau vietoje tinkamos slidinėjimui skirtos aprangos moteris pasirinko kur kas žaismingesnį variantą – maudymosi kostiumėlį. 

„Su fotografu tą mintį įsivaizdavome ir apie ją galvojome visą žiemą, kadangi ši buvo beprotiškai graži, balta, kupina daug sniego. Norėjosi kažkaip suderinti ir tą sniegą, ir spalvas, ir mano naują hobį. Vis laukėme, kol temperatūra kažkiek pakils ir galiausiai ryžomės įgyvendinti šią beprotišką idėją“, – apie fotosesiją pasakojo I. Stumbrienė.

Tiesa, nors nuotraukos atrodo tarsi iš žurnalo, pasirodo, kad įgudęs fotografas Darius Kučys ir prie fotoaparatų blyksčių pratusi Inga lauke užtruko vos pusvalabdį, o ir oro temperatūra nebuvo tokia žema. 

„Tai – ekstremali fotosesija, kurią vis atidėliodavau, tad užtruko nemažai laiko, kol galiausiai pasiryžau. Tačiau kai fotografas pasakė, kad sniegas netrukus ištirps, ir darome arba dabar, arba niekada, būtent tada, prieš pat pavasario pirmąsias dienas, tam ir ryžomės“, – sakė verslininkė.

Paklausta, ar tai viena drąsiausių jos fotosesijų, Inga prisiminė ir kitą, kuriai prireikė panašaus nusiteikimo: „Yra standartai, kurių visuomet laikausi, o kalbant apie šaltį, anksčiau esu dalyvavusi fotosesijoje, kurios metu mane iki pusės pastatė į šaltą ledinį vandenį. Tai irgi buvo ganėtinai ekstremalu, tačiau tai – tokie gyvenimo žaidimai, kurie yra smagi pramoga. Tam galima ryžtis, arba to atsisakyti, tačiau iš tiesų nieko nuo to neatsitinka. Lieka smagūs atsiminimai.“

REKLAMA

Žinoma moteris užsiminė, kad ši žiema buvo tokia graži, kad nesinori jos paleisti, o taip pat Inga kartu su šeima atrado didžiulį malonumą snieglenčių sporte. „Mus visus veikia karantinas ir suvaržymai, tai, kad daugiau esame namuose, mažiau galime judėti. Mes pasirinkome kitokį kelią – nedejuojame ir nelaukiame, kol viskas atsidarys ir gyvenimas grįš į savas vėžias. Juk nė nežinome, kada ir kaip greitai tai baigsis. Mes stengiamės priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Stengiamės kiek persiorientuoti ir ja pasinaudoti“, – pasakojo ji.

Dabar šeimos laisvalaikis – itin aktyvus: „Kiekvieną savaitgalį su šeima stodavome ant slidžių ar snieglentės ir praleisdavome visą laiką gryname ore. Mokėmės slidinėti. Džiaugiuosi, kad dabar turime daug mums duoto laiko, ir net nedrįsčiau dejuoti, kad kažkas yra blogai. Turime galimybę pabūti su šeima, kažko išmokti. Jau net ir dabar ėmėme dėlioti planus ir vasarai, ir pavasariui, kokią sporto šaką norėtume vėl visi kartu išbandyti, išmokti ir imti praktikuoti, nes nemanome, kad suvaržymai greitai baigsis, o laiką išnaudoti reikia prasmingai.“

I. Stumbrienė atiravo, kad ir pati nesitikėjo, kad snieglenčių sportas ją taip sudomins. Tiesa, dėl šios priežasties vasarą ji ketina išbandyti ir vandenlentes. „Tikrai turėjau tokią mintį. Vieną sykį esu stojusi ant vandenlentės, kai buvau konkurse Dominykoje. Dabar pagalvojusi suprantu, kad reikia mokėti valdyti savo kūną – tokios žinios praverstų ekstremaliose situacijose. Tad jei tik turėsiu drąsos, būtinai tai išbandysiu. O kodėl gi ne?“ – su šypsena pokalbį baigė Inga. 


Rašyti komentarą...
J
Jojo00087
2021-03-03 19:52:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O nuotrauka su baltu kostiumeliu, sakyciau, nepavyko...
Atsakyti
-6

R
Rima
2021-03-03 21:22:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tūkstančiai tokiu moterų yra, tik po foto sesijų, nuotrauku ne publikuoja viešai. Man labai neestetiškai atrodo. Žinoma moteris, neturi daugiau kuo pasigirti, tik nuogu užpakaliu.
Atsakyti
-3

d
dhdj
2021-03-03 18:41:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
O pasidomet noriu. Apie ka konkreciai si fotosesija? Kas tai per konceptas? Kokie tikslai iskelti buvo ir kas pasiekta? Nelabai supratau reklamciku dirbu virs 20 metu.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų