• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dažnai žvaigždžių trenere pristatoma Rasa Vilkienė visai neseniai savo asmeniniame socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje pasidalijo nuotrauka, įžiebusia nemenką konfliktą.

21

Dažnai žvaigždžių trenere pristatoma Rasa Vilkienė visai neseniai savo asmeniniame socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje pasidalijo nuotrauka, įžiebusia nemenką konfliktą.

REKLAMA

„Tik nuo Jūsų priklauso, kaip atrodysi rytoj. Skanaus“, – skelbė ji, pasidalindama nuotrauka, kurioje šalia Rasos sėdi apkūnesnė moteris.

Ši R. Vilkienės nuotrauka kaipmat įplieskė konfliktą socialinėje erdvėje – vieni gyrė tobulą trenerės kūną, kiti – peikė užrašą prie nuotraukos, neva taip įžeidžiama šalia sėdinti apkūni moteris.

Viena sureagavusių į šią nuotrauką buvo iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ autorė Giedrė Valavičiūtė, kuri skatina moteris nesistengti įtilpti į visuomenės nustatytus išvaizdos rėmus.

Kiek vėliau R. Vilkienė pasidalijo ilgesne žinute, kurioje ji paaiškino visą situaciją.

„Moteris, kuri sukėlė tiek jums diskusijų, jos veido nesimato ir net nebuvo į ją imponuojama, nes šalia sėdėjo dar stambesnis. Man labai gaila , kad užstodamos ar prisidengdamos liga, genais, nebuvimu valios, jūs tikrų tikriausiai tyčiojatės šiuo atveju iš manęs, nes jūsų komentaruose komentuojate mano kūną, veidą, aprangą, maistą ir dar už mane nusprendžiate, ką aš galvoju apie savo klientes... Ar čia ne patyčios? Aš šiuo postu nenorėjau nieko pažeminti, o jei Jūsų moralė supranta kitaip, tai aš galiu jus tik užjausti“, – rašė R. Vilkienė.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto G. Valavičiūtė savo paskyroje taip pat pasidalijo įrašu, pakomentuojančiu susiklosčiusią situaciją.

„Nuo mūsų priklauso, kaip mąstysime šiandien. Ir nuo mūsų priklauso, kaip keisimės rytoj! Čia matote 54 tūkst. sekėjų turinčią asmeninę treneriukę ir fitneso modelį. Modelį, kuris rodo, kad patyčios iš žmogaus yra ok. Modelį, pristatantį sportą, kaip panieką kitokiam šalia jo esančiam. Treneriukę, mokančią jauną ir mažiau mąstantį, kad pilvelio įtraukimas ir ananasų derinys su ryžiais yra tai, ką reiškia būti „pakankamu“. Kai tuo tarpu šalia sėdinčiųjų lėkščių turiniai, o ypač jų kūno apimtys yra tai, kas simbolizuoja blogą rytojų“, – skelbė ji.

„Tai yra tos influenceriukės, kurios vertę kuria atvaizdo pavidalu. Ir būtent tokių tekstų, poteksčių ir vaizdų eigoje moksleivės po paskaitų man sako: bet juk laimė užpakalyje ir papuose. Nes jos tai mato ir girdi pas tas, kurias seka tūkstančiai. O jei jomis domisi tiek daug, vadinasi jie kalba tiesą. Ir viskas. Laimė priklauso nuo įtrauktų pilvukų gylio ir ananasų su ryžiais santykio lėkštėje. Tuomet tokios treneriukės treniruoja ir ugdo nemylėti tų, kurie laimės ieško kitur. Pasijuokti iš tų, kurie nori pavalgyti ir to neslėpti. Išniekinti tuos, kurie vizualiai neatitinka santykio lėkštėje su centimetrų santykiu aplink liemenį. Ir taip, po tokių foto aš tik dar stipriau tikiu, kad privalu ne tik mergaitėms, bet ir berniukams pasakoti apie jų kaip asmenybių vertę, jų kaip mąstančių žmonių galią. Ir jų kaip kintančio atvaizdo veidrodyje turėtojų gyvenimo kokybę“, – rašė G. Valavičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų