Žvaigždžių masažistė taiko skausmingą techniką: vieni prašo dar, kiti klykia iš skausmo

Iš Niudžersio, JAV kilusi masažistė Dorothy Stein (48 m.) yra apkandžiojusi, ko gero, visas didžiausias šou verslo žvaigždes. Kandžiojimas ir neįprasti plaukelių šalinimo būdai – du masažo technikos atributai, kuriuos dievina beveik visi daktarės Dot klientai.

31

Į tvirtas D. Stein rankas vis pakliūna Mickas Jaggeris, Paulas McCartney, Kanye Westas, Katy Perry, Stevenas Tyleris, Mariah Carey, Sheryl Crow, Liamas Gallagheris, Davidas Bowie’is, Heidi Klum, Adamas Levine’as, Stingas, Blondie ir kiti.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvaigždžių masažistė Dorothy Stein

Reperis Eminemas D. Stein vadina švelnute, o dainininkas ir prodiuseris Gene Simmonsas prasitarė, kad prieš ją sutikdamas niekuomet patyręs masažo.

D. Stein masažu prieš su žmona susilaukdamas atžalos dažnai lepindavosi ir angliškojo „X Faktoriaus“ teisėjas Simonas Cowellas.

„Jis rūkydavo gulėdamas ant masažo stalo ir tauškėdavo, jog niekuomet neves ir nesusilauks vaikų“, – juokėsi D. Stein, kuri pati augina 3-metį sūnų.

Tiesa, jei pamanėte, kad šou verslo žvaigždžių ir masažistės susiėjimai neatsiejami nuo „laimingų pabaigų“, klystate. Moteris požiūris į šias paslaugas griežtas.

REKLAMA

„Norėjau pažinti rokerius, su jais nepergulint. Taigi, pasisiūliau tapti masažiste koncertinio turo autobuse“, – paaiškino sertifikuota masažo specialistė.

Per savo darbo laikotarpį jai teko pažinti ne tik rokerių, bet ir aktorių, aktorių, televizijos laidų vedėjų, pop ir kitų žvaigždžių. Vieni jos specifinę kandžiojimo techniką dievina, kiti – prisibijo.

„Dauguma jų tai mėgsta. Pavyzdžiui, Stevenas Tyleris visuomet prašo kąsti stipriau, o kiti tiesiog negali iškęsti. Jimmy Fallonas (televizijos laidos vedėjas) užrėkė“, – atviravo masažistė, kuri vos neišvedė Micko Jaggerio iš proto.

Ji taip pat patikino, kad vienintelė žvaigždė, su kuria ją siejo šiek tiek šiltesni, intymesni santykiai buvo Bruce‘as Willisas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų