• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Žvaigždžių karų“ aktorius Jake'as Lloydas, filme „Epizodas I – Fantomo grėsmė“ atlikęs Anakino Skywalkerio vaidmenį, buvo paguldytas į psichiatrinę ligoninę po psichozės priepuolio.

„Žvaigždžių karų“ aktorius Jake'as Lloydas, filme „Epizodas I – Fantomo grėsmė“ atlikęs Anakino Skywalkerio vaidmenį, buvo paguldytas į psichiatrinę ligoninę po psichozės priepuolio.

REKLAMA

Naujame interviu Jake'o Lloydo motina Lisa atskleidė, kad ji su sūnumi važiavo namo iš „McDonald's“, kai buvęs aktorius, kuriam dabar 35-eri, norėjo išjungti automobilį.

„Ir jis išjungė automobilį viduryje iš trijų eismo juostų, o mes buvome vidurinėje juostoje“, – pirmadienį „Scripps News“ pasakojo Lisa ir pridūrė, kad jos sūnui jau prieš incidentą buvo bloga diena.

„Buvo daug šauksmų ir riksmų.“

Pasak Lisos, keli už poros užstrigę vairuotojai paskambino pagalbos telefonu 911.

„Atvyko policija ir uždavė Jake'ui keletą klausimų, – sakė ji. – Jis kalbėjo su jais, bet niekas iš to neturėjo prasmės. Tai buvo žodžių kratiniai.“

Aktoriui diagnozuota šizofrenija

J. Lloydas, kuriam 2008 m. buvo diagnozuota šizofrenija, tą pačią dieną buvo paguldytas į ligoninę.

REKLAMA
REKLAMA

Po mėnesio „Madison“ žvaigždė buvo perkeltas į stacionarinę psichikos sveikatos priežiūros įstaigos programą, kurioje, kaip tikimasi, jis liks dar 18 mėnesių.

REKLAMA

Lisos teigimu, jos sūnus gerai priėmė gydymo programą.

„Jam sekasi daug geriau, nei tikėjausi, – pasidžiaugė ji. – Jis geriau bendrauja su žmonėmis ir tampa šiek tiek labiau socialus, o tai tikrai malonu. Tai tarsi sugrįžimas senojo Jake'o, nes jis visada buvo neįtikėtinai socialus, kol susirgo šizofrenija.“

Pirmą kartą Liza pastebėjo, kad kažkas negerai, kai sūnui prasidėjo problemos vidurinėje mokykloje.

„Jis pradėjo kalbėti apie „realybę“. Jis nežinojo, ar jis yra šioje realybėje, ar kitoje realybėje. Nelabai žinojau, ką tiksliai į tai atsakyti“, – pasakojo ji leidiniui.

REKLAMA
REKLAMA

Lisa prisiminė vieną atvejį, kai ji paklausė sūnaus, ar jis baigė namų darbus.

„O jis atsakė: „Na, aš net nežinau, ar man reikia juos padaryti. Nežinau, kokioje realybėje esu“, – sakė ji. „O aš sakau: „Na, šiandien tu esi mano realybėje, todėl turi atlikti namų darbus.“

Susirūpinusi dėl sūnaus, Lisa nuvedė „Žvaigždžių karų“ aktorių pas gydytoją, kuris iš pradžių jam diagnozavo bipolinį sutrikimą. Tačiau nė vienas iš jam paskirtų vaistų nepadėjo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

J. Lloydo reikalai dar labiau pablogėjo, kai jis nuvyko į Kolumbijos koledžą Čikagoje ir ėmė tvirtinti, kad į jį žiūri žmonės juodomis akimis.

„Buvo labai sunku, – sakė Liza. – Tai jį įstūmė į dar didesnę depresiją.“

Sėdėjo kalėjime

2015 m. J. Lloydo būklė pasiekė lūžio tašką, kai jis buvo uždarytas į kalėjimą po to, kai policija jį persekiojo daugelyje apskričių, kol galiausiai jis sudaužė savo automobilį.

J. Lloydas už grotų praleido beveik 10 mėnesių, kol galiausiai sutiko kreiptis pagalbos.

Lisa taip pat greitai paneigė gandus, kad Lloydo psichikos sveikatos problemos kyla dėl pastaraisiais metais jo filme patirtos prievartos.

REKLAMA

„Tai vis tiek būtų įvykę, – tvirtino Lisa. – Manau, kad tai buvo genetinis dalykas. Ir jo psichiatras taip pat sutinka, kad Jake'as turėjo susirgti šizofrenija.“

J. Lloydo motina taip pat visomis išgalėmis stengėsi apsaugoti jį nuo toksiškų kritikų.

„Saugojau jį nuo priešiškos reakcijos. Jis tiesiog važinėjo dviračiu lauke, žaidė su draugais. Jis nieko nežinojo. Jam tai nerūpėjo, – sakė Lisa. – Visi dėl to kelia tokį didelį triukšmą. Ir mane tai gana erzina, nes Jake'as buvo mažas vaikas, kai tai pasirodė, ir jis tikrai nejautė visų tų dalykų, nes aš neleidau jam naudotis internetu.“

REKLAMA

Nepaisant visko, Lisa tvirtina, kad jos sūnus tebėra užkietėjęs filmo gerbėjas.

„Žmonės galvoja, kad Jake'as nekenčia „Žvaigždžių karų“. Jis jį dievina, – sakė Lisa. – Jam patinka visi nauji „Žvaigždžių karai“.

Jake'ui patiko filmuotis „Žvaigždžių karuose“. Jam buvo taip smagu.

Labai norėčiau, kad jis pasveiktų tiek, kad galėtų ką nors nufilmuoti, ir esu tikra, kad jis galbūt norėtų tai padaryti. Šiuo metu jis negalėtų, bet niekada nežinai, kiek jis patobulės. Taigi, pamatysime.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų