„Žvaigždžių duetuose“ triumfavo Jonas ir „Pop Ladies“, T. Rimgaila ir M. Linkytė – ties iškritimo riba

Vasario 16-osios vakarą LNK televizijos eteris buvo maksimaliai užpildytas šventinėmis nuotaikomis. Nepriklausomybės atkūrimo dieną “Žvaigždžių duetai”, kaip ir priklauso, šventė linksmai: laidos tema – vakarėliai, linksmybės ir gera nuotaika.

O geros nuotaikos iš tiesų netrūko. Vakaro pradžioje, atsisveikinti į sceną žengusi Julija Jegorova malonios staigmenos sulaukė iš maestro Donato Katkaus lūpų. Komisijos narys paliko intrigą dėl galimo Julijos grįžimo į šou. Tačiau tai paaiškės ateityje, o kol kas – apie šį intrigų kupiną vakarą.

Projekte jau pramintos lyderėmis Rosita Čivilytė su dukra Agneta pasirinko eurovizinę dainą “Tornero”. Tačiau šį kartą aukščiausios vietos komisijos balų lentelėje šeimyninis duetas neužėmė. Ją “okupavo” Jonas Jonušas su Pop ladies, kurie linksmybių vakarui scenoje subūrė chorą, su kuriuo atliko geros nuotaikos himną “Let me entertain you”.

Ugningas Tado ir Monikos numeris ugnies nestokojo tikrąja to žodžio prasme. Scenoje su atlikėjais pasirodė ir ugnies žonglieriai. Tačiau atmosferos šis pasirodymas neįkaitino. “Aš noriu, kad uždegtumėt mano pagyvenusią širdį. Noriu grįžti į tuos laikus, kai šokdavau su Elviu Presliu”, - AC DC dainos “Highway to hell” atlikimą komentavo maestro Donatas Katkus, kaip ir kiti trys komisijos nariai porai skyręs aštuonis balus. Tačiau Tadas ir Monika savo aistringumu neabejoja: nužengę nuo scenos jiedu užlipo ant staliuko, prie kurio sėdėjo Natalija Bunkė ir akapela užtraukė AC DC dainos priedainį.

REKLAMA

Bene didžiausia staigmena šeštadienio vakarą tapo net dviejų naujų porų pasirodymai. Į dalyvių gretas įsiliejo skandalingojo politiko dukra Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas bei aktorius Aistis Mickevičius ir grupės “Naujosios pupytės” narė Neringa Šiaudikytė. Justino ir Agnės porai debiutas nebuvo itin sėkmingas: pasirinkę dainą “Diskoteka”, komisijos šokiui jie neįkvėpė. “Ar jiems visiems spaudimai nukritę, ar jie bijo pamesti sijonus ar kelnes?”, - apatiškai pasirodymą komentavo Laima Lapkauskaitė. Su Laimos nuotaikomis solidarizavosi ir kiti komisijos nariai. “Daugiau tokios chaltūros aš scenoje sau tikrai neleisiu”, - po pasirodymo kalbėjo Justinas.

Linksmybių vakarą nuliūdintos liko projekto gražuolėmis pramintos Sandra ir Saulenės Chlevickaitės. “Ką mes čia matėm? Nieko nematėm. Atsistokit prieš veidrodį, išmokit tas rankas pakelti. Nejau nusiritom iki tokio lygio, kad kalbam apie tokius dalykus? Ir neveikia manęs jokios šventės. Blogai”, - disko pasirodymą griežtai kritikavo Laima Lapkauskaitė, skyrusi porai penkis balus. Tokia “geležine ledi” pramintos komisijos narės nuomonė kaip reikiant supykdė Sandrą: “Jei Lapkauskaitei mes nuotaiką sugadinom, tai Lapkauskaitė man nuotaiką sugadino”. Tokios Sandros replikos privertė Kristiną Kazlauskaitę užsiimti už galvos. Kadangi šį šeštadienio vakarą nei viena pora nepaliko šou, belieka laukti, kaip seserų ir komisijos santykiai rutuliosis kitą šeštadienį.

Tuo tarpu naujokams Aisčiui ir Neringai gerų žodžių komisija negailėjo. Įkūniję italų mafijos tėvą ir gražuolės duetą jiedu pralinksmino tiek po konflikto su Sandra susinervinusių Laimą, tiek kitus komisijos narius.

Į dalyvių gretas įsiliejo ne tik dvi naujos poros, bet ir vienas balsingas naujokas – “Ventukų” narys Karolis Akulavičius. Jis projekte pakeitė dėl pašlijusios sveikatos pasitraukusį Ingos Norkutės partnerį Adolfą Jarulį.

“Žvaigždžių duetai” nebūtų “Žvaigždžių duetai”, jei čia kada nors baigtųsi netikėtumai. Štai, šį šeštadienį ekstremalioms permainoms pasiryžo Onsa, scenoje nusiskutęs dalį plaukų. Dar ekstremalesne scena šis pasirodymas baigėsi: Elena į Onsos galvą sudaužė butelį. Laimė, tokį, koks naudojamas specialiai tokiems triukams.

REKLAMA

Vasario 16-osios “Žvaigždžių duetų” vakarą vainikavo patriotiška Rondo daina “Lietuva”, kurią atliko šiauliečiai Rasa Stoškuvienė ir verslininkas Eugenijus Andrulis.

Žiūrovai pirmą vietą atidavė A. Buškevičiūtės ir J. Lapatinsko porai, komisija – Jonui ir „Pop Ladies“. Šį, linksmybėmis paženklintą vakarą projekto nepaliko niekas. Tačiau kitą savaitę sunerimti turėtų Tado Rimgailos ir Monikos Linkytės gerbėjai. Ši pora, susumavus žiūrovų ir komisijos balus, atsidūrė paskutinėje vietoje.

Galutinė komisijos ir žiūrovų balų lentelė

1. Jonas Jonušas ir „Pop Ladies“

2. Eugenijus Andrulis ir Rasa Stoškuvienė

3. Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas

4. Inga Norkutė ir Karolis Akulavičius

5. Aistis Mickevičius ir Neringa Šiaudikytė

6. Agneta Gabalytė ir Rosita Čivilytė

7. Sandra ir Saulenė Chlevickaitės


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų