Šeštadienį paaiškėjo dvi LNK „Žvaigždžių duetų“ poros, susikausiančios didžiajame projekto finale birželio 21 dieną – tai Ramūnas Rudokas su Vilija ir Leonardas Pobedonoscevas su Evelina Anusauskaite.

Pirmajame „Žvaigždžių duetų“ finale susirungė ne keturios, kaip buvo manyta, o penkios poros. Mat projekto komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis pasinaudojo savo veto teise ir į šou sugrąžino iškritusias Rūtą Ščiogolevaitę ir Kristiną Savickytę. Tačiau sugrįžo moterys trumpam – į didįjį finalą nepateko, kaip ir Radži su L. Gradauskiene ir Vaidotas Grigas su Asta Pilypaite.

Poros padainavo po tris dainas. Jas vertino komisijos nariai V. Juozapaitis, D. Katkus, aktorė Dalia Michelevičiūtė ir kompozitorius Gediminas Zujus.

Žiūrovai už savo pamėgtus duetus balsavo visos laidos metu, tačiau iš vieno telefono numerio buvo galima balsuoti tik penkis kartus.

Galutinis rezultatas

Duetas Vieta

R.RUDOKAS ir VILIJA 1

LEO ir E.ANUSAUSKAITĖ 2

L.GRADAUSKIENĖ ir RADŽI 3

K. SAVICKYTĖ ir R. ŠČIOGOLEVAITĖ 4

V.GRIGAS ir A.PILYPAITĖ 5

Kitą šeštadienį – antrasis „Žvaigždžių duetų“ finalas. Jame paaiškės dar dvi didžiojo finalo poros. Taigi kitą šeštadienį, 19.05 val., per LNK susikaus: Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė ir Alanas Chošnau, Džeraldas Striaupis ir Judita Leitaitė bei Evelina Jocytė ir Dovydas Kumpikevičius.


Rašyti komentarą...
k
koment
2008-06-09 11:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
ŽD režisierius D. Dapkus: , , VISI turi galimybių patekti į finalą, priklauso nuo to, kaip balsuos žiūrovai, ŽIŪROVŲ BALSAI BUS LEMIAMI" (LT 2008 06 07). Kuo tikėti ir ką dabar turi galvoti žiūrovai.Jie apgauti.Kodėl tos taisyklės negaliojo Radžiui???Vieną sako- kitą daro.Kas gali pateisinti tokį nesusipratimą?
Atsakyti
0

t
to koment
2008-06-09 14:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje vaje kokia nelaime!!! Radzis iskrito. Tikriausiai zeme apsivers :). Ar tavo puose koses nors kazkiek dar liko??
Atsakyti
0

s
saiva
2008-06-10 10:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pateko verciausi, ner ko pykt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų