Nubalinti, tvarkingomis bangelėmis krentantys plaukai, seksualiai raudonos lūpos, vėjo kedenama balta suknelė, ant rankų nešiojantys vyrai – turbūt kiekviena bent kartelį gyvenime norėtų įkūnyti istorija virtusius Marilyn Monroe gyvenimo epizodus. Pagundai įsikūnyti į šią legendą neatsispiria ir pasaulio įžymybės.

Greičiausiai kiekviename karnavale galima išvysti bent vieną, bandančią atvaizduoti 1962 metais mirusią aktorę. Moteris tapo kino istorijos legenda ne tik dėl sukurtų vaidmenų filmuose „Džentelmenai renkasi blondines“ bei „Džiaze tik merginos“, tačiau ir dėl pavydėtinos charizmos, it magnetas traukiančius vyrus ir.

Kitąmet kino teatruose pasirodys naujausia M. Monroe kelių metų gyvenimo retrospektyva, pasakojama jos šuns Mafo, padovanoto prezidento Johno F. Kennedy, akimis. Legendai įkūnyti buvo pasirinkta Angelina Jolie, privalėjusi tapti baltapūke šelme. Moteris tikina, jog jai šis vaidmuo – dižiulė garbė.

Neseniai ir kita garsenybė priminė apie save pasirodžiusi Marilyn amplua. Paris Hilton, pristatydama naujausius savo kvepalus, stengėsi įkūnyti manieringąją legendą. Paklausta, ką jai pačiai reiškia M. Monroe, turtuolė patikino, kad mirusi aktorė – viena moterų, kurios pėdomis norėtų sekti.

Visos bando, tačiau ne visoms sekasi. Kritikai tikina, jog M. Monroe charizma buvo tik priedas prie švytinčių lūpų, baltos suknelės ir šviesių garbanų. Kaip manote Jūs?


Rašyti komentarą...
a
as
2010-08-18 14:12:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad britney cia visai ne i tema.... nemanau kad ji norejo sioje foto buti kaip monroe...
Atsakyti
0

s
sss
2010-08-18 14:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
visos jos KALES!!!! MM vienintele!
Atsakyti
0

E
Erika
2010-08-18 20:54:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kai nekenčiu tos Scarlett.... Nu nelimpa prie širdies, nors tu ką... :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų