Žinomus žmones suvienijo gražus tikslas: prisijungė ir Pociai, ir Lavrinovičiai

Jau septynis metus iš eilės Rimanto Kaukėno paramos grupė dalyvauja viename didžiausių ir laukiamiausių bėgimų Lietuvoje – Danske Bank Vilniaus maratone. Kas metus ši graži sporto šventė pritraukia daugybę žmonių, kurie meta sau iššūkį įveikti kažkurią iš 6 siūlomų bėgimo distancijų, rašoma pranešime spaudai.

13

Distancijos sudarytos taip, kad savo jėgas čia galėtų išbandyti tiek profesionalai, tiek mėgėjai, tiek patys mažiausi dalyviai! Kiekvienais metais šis gražus sporto renginys pritraukia ne tik sporto mėgėjus, bet ir labdarai neabejingus žymius Lietuvos veidus.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Select project: tv3.lt Žinomus žmones suvienijo gražus tiklas: prisijungė ir Pociai, ir Lavrinovičiai

Buvusio krepšininko Rimanto Kaukėno įkurtas labdaros fondas kasmet suburia didelę „Aplenkime vėžį“ komandą, kurios tikslas – skleisti gėrio žinutę ir savo bėgimu, mintimis ir pozityviomis nuotaikomis jungtis bendrai kovai prieš vėžį, bendram bėgimui, ir bendrai pagalbai sunkiai sergantiems vaikams! 

Šiais metais Vilniaus Maratone už fondo veiklą bėgo ne tik pats Rimantas Kaukėnas su visa savo šeima ir savanorių bendruomene, bet ir visiems gerai žinomi fondo draugai: Martynas Pocius, Viktorija Pocienė, Virginijus Praškevičius, Dainius Zubrus, Deividas Dulkys, Valdas Monginas ir daugelis kitų.

Taip pat fondo palapinėje buvo galima pabendrauti su broliais Lavrinovičiais, Tatjana Lavrinovič, Rimantu Mikaičiu, Luku Grabausku bei Elvyra Monginiene.

„Esame be galo dėkingi kiekvienam ateinančiam mūsų palaikyti ir bėgančiam už mūsų komandą. Norisi tarti didžiulį ačiū kiekvienam rėmėjui ir kiekvienam paaukojusiam. Juk bėgti, kai turi labdaringą tikslą, yra nepaprastai reikšminga, tad mes visus norinčius visada mielai kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir palaikyti sunkiai sergančius vaikus. Kiekvienas mūsų fondo bendruomenės narys mums yra be galo svarbus“ – savo mintimis ir kvietimu dalinosi Rimantas Kaukėnas.

Pasak fondo atstovų, pasaulinė praktika rodo gražius pavyzdžius, jog didžiuosiuose maratonuose bėgti galima tik paaukojus labdarai. Galima tik pasidžiaugti, kad ir Lietuvoje atsiradus tiesioginei galimybei paaukoti registracijos metu vienam iš labdaros fondų – situacija pamažu keičiasi ir žmonės mielai prisideda prie pagalbos kitiems.

Viso renginio metu R. Kaukėno paramos grupė kvietė maratono dalyvius apsilankyti ir maratono miestelyje įsikūrusioje fondo palapinėje. Ten bėgikų laukė „Megami“ kineziterapeutų komanda, kuri už auką sunkiai sergantiems vaikams padėjo sportininkams pasirengti bėgimui ir po jo atsipalaiduoti. Palapinėje buvo įrengta ir poilsio zona, kurioje fondas kvietė pabendrauti su fondo steigėju R. Kaukėnu bei visa bendruomene, sužinoti daugiau apie vykdomą veiklą, pasivaišinti kava ir užkandžiais. Už auką vaikams buvo galima įsigyti ir fondo atributiką – pasakas vaikams, spec. fondo marškinėlius, gertuvę, džemperius, kojines ir kitus aksesuarus. 


Rašyti komentarą...
O
Ot
2020-09-13 09:48:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je, getonoji spauda ir prisuka ir atsuka... Lavrinovičiai buvo linkniujami kaip pasileidėliai ,o dabar kaip pavyzdiniai?
Atsakyti
-1

K
Kristina
2020-09-19 21:12:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai reikia kažkaip nuodėmes išpirkti.. Arba pasistengti, kad gerus darbus žmonės geriau matytų..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų