• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau visai netrukus – gražiausios metų šventės, per kurias kiekvienas gali pasidalyti gerumu, nuoširdumu ir atjauta.

8

Jau visai netrukus – gražiausios metų šventės, per kurias kiekvienas gali pasidalyti gerumu, nuoširdumu ir atjauta.

REKLAMA

Prie socialinės akcijos „Megztinis, kuris šildo širdį“ prisijungusios žinomos moterys kviečia per šventes pasipuošti kalėdiniu megztiniu ir kartu prisidėti prie kilnaus darbo – išpildyti mažųjų svajones. 

Socialinės akcijos iniciatoriai – tvari mados prekių nuomos platforma „Rent Boutique“.

Modernią moterų bendruomenę vienijantis verslas skatina atsakingai žvelgti į šventes ir kalėdinį megztinį nuomotis, o ne pirkti.

Per akciją surinkti pinigai bus skirti VšĮ „Vaikų svajonės“. 

Kalėdinius megztinius paaukojo verslininkė Liucina Rimgailė, mados prekių ženklo kūrėja Gabija Vyšniauskaitė, TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė, moterų bendruomenės „She is Glowing“ įkūrėja Dovilė Urbanaitė bei televizijos laidų prodiuserė ir vedėja Vaida Poderytė-Bernatavičė.

Žinomos moterys prisidėjo pildant socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose augančių vaikų norus bei svajones. 

REKLAMA
REKLAMA

„Kalėdinis megztinis – išskirtinis šventinio laikotarpio drabužis, kuriuo smagu pasipuošti namuose, darbe, šeimos fotosesijoje ar per draugų vakarėlį. Megztinis yra šventiškas, tačiau džiugina vos kelias dienas per metus. Vėliau jis guli spintoje ir laukia kitų Kalėdų arba būna pamirštas. Kam pirkti, jei galima išsinuomoti ir taip prisidėti prie gerų darbų?“ – sako tvaraus verslo „Rent Boutique“ įkūrėja Žaklina Aišparienė. 

REKLAMA

Verslininkė taip pat prisidėjo prie šios akcijos ir paaukojo kalėdinį megztinį. Aukoti vaikų svajonėms jos šeimoje yra įprasta, o šiemet nusprendė idėją realizuoti ir versle.

„Mano paaukotas megztinis yra iš mūsų šeimos kalėdinės fotosesijos, vilkėjau jį prieš porą metų. Tada nusprendėme nedovanoti vienas kitam dovanų, o geriau susiorganizuoti kalėdinę fotosesiją. Nuostabiai praleidome laiką, o šia idėja užkrėtėme ir draugus“, – sakė Ž. Aišparienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Per šias šventes L. Rimgailė lankys savo ir vyro Tado šeimas.

Žinoma moteris pasakoja, kad Kūčios ir Kalėdos įgavo naują spalvą, kai jos ir sesės šeimoje atsirado vaikai.

Ypač daug džiaugsmo suteikia galimybė stebėti, kaip mažieji išpakuoja dovanas bei džiaugiasi šventiniu stebuklu. 

„Visada laukiu Kalėdų, man labai patinka joms ruoštis. Žiemos šventės yra galimybė sustoti ir visą laiką skirti artimiausiems. Prieš Kalėdas ypač norisi prisidėti prie gerų darbų. Labai palaikau šią megztinių nuomos idėją, noriu, kad kuo daugiau žmonių apie tai sužinotų. Žalia spalva – mano sūnaus mėgstamiausia, todėl šis paaukotas megztinis kelia jam šypseną“, – pasakojo L. Rimgailė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

G. Vyšniauskaitė šias Kalėdas sutiks su iš Amerikos grįžtančia šeima.

Laukia jaukus laikas, puoselėjant šeimos tradicijas.

Instagrame slapyvardžiu „vysniog“ išgarsėjusi moteris teigia, kad Kalėdos jai yra magiškiausias ir laukiamiausias metų laikas. 

„Padovanojau megztinį, kurį buvau įsigijusi pasipuošti Kalėdų dieną. Sulaukusi kvietimo prisijungti prie akcijos, nusprendžiau geriau palaikyti gražią idėją, nei apsirengti pati. Labai palaikau verslus, kurių vertybės yra skatinti moteris dalytis vienai su kita, daryti gerus darbus ir prisidėti prie to, kad mūsų planeta būtų gražesnė ir švaresnė“, – sako žinoma moteris.

REKLAMA

I. Kavaliauskaitė prisidėjo prie iniciatyvos padovanojusi megztinį, kurį vilkėjo per kalėdinę kelionę po Niujorką.

Ji itin vertina tai, kad patikusį drabužį galima skolintis, o ne pirkti.

„Turėjau daug progų vilkėti šios platformos drabužius, palaikau jos požiūrį į tvarumą. Pasakyti „ne“ dar vienai gražiai idėjai negalėčiau. Jei tik galiu būti naudinga, su malonumu prisidedu“, – sako garsi moteris.

D. Urbanaitė šias Kalėdas švęs Lietuvoje.

Žinomai moteriai tai laukiamiausia metų šventė, apie kurią pradeda galvoti praėjus Helovinui.

Dovilė prisimena, kad gyvendama užsienyje per Kalėdas visuomet norėdavo grįžti namo. Kartais to padaryti neleisdavo darbai, todėl šventę paminėdavo virtualiai.

REKLAMA

Gruodis – mėgstamiausias Dovilės mėnuo dėl pasiruošimo šventėms ir tvyrančios auros.

„Man Kalėdos yra kur kas daugiau nei viena diena. Tai visas šventinis laikotarpis, pasiruošimas šiai dienai. Esu žmogus, kuris viską planuoja iš anksto. Gruodžio pradžioje pasipuošiau Kalėdų eglutę, nupirkau visiems dovanas. Noriu mėgautis šiuo laikotarpiu, o ne stumdytis spūstyse. Na, o viso kalėdinio laikotarpio svarbiausias aspektas – laikas su šeima“, – sako žinoma moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip ir kitoms pašnekovėms, V. Poderytei-Bernatavičei taip pat labai artimos vartotojiškumo mažinimo idėjos.

Moters spintoje garbingą vietą užima senas kalėdinis megztinis, kuris jai primena, kaip greitai bėga laikas, bei visas praėjusias žiemos šventes.

„Neplanuoju šioms šventėms įsigyti naujo megztinio, nebent išsinuomosiu arba vilkėsiu savo senąjį. Daug smagiau, kai kalėdinis drabužis pasakoja istoriją ar kelia prisiminimų, o ne yra perkamas dėl gražesnės nuotraukos instagramui“, – įsitikinusi pašnekovė.

REKLAMA

Kalėdos nuo mažų dienų Vaidai yra gražiausias, jaukiausias ir stebuklingiausias metų laikas.

Moteris džiaugiasi, kad tėvai vaikystėje įdiegė teisingą požiūrį.

Vaidai tai nėra šventė vien tik apie dovanas ar nukrautą stalą. Tai – ir apie gerumą, norą padėti, atjautą bei empatiją.

„Per Kalėdas dar labiau norisi daryti gerus darbus. Švenčiame šeimos apsuptyje, norime būti visi kartu. Šias Kalėdas paminėsime Italijoje, mūsų itališkuose namuose. Trūks žiemiškos atmosferos, tačiau pasipuošėme namus. Pirmiausia kalėdinis stebuklas turi būti širdyje, o tada jau lengva jį susikurti aplinkui“, – kalba pašnekovė.

REKLAMA

Prie akcijos „Megztinis, kuris šildo širdį“ gali prisidėti kiekvienas!

Nuomos platforma atsiųs megztinį, kuriuo galėsite džiaugtis pasirinktą laiką.

Galbūt norite kalėdinio megztinio savaitgaliui ar vykstate į kelionę ir norite išsinuomoti ilgesniam laikui?

Taip pat galite rinktis, kokią sumą norite paaukoti. Jūsų paaukoti pinigai bus skirti organizacijai „Vaikų svajonės“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų