Žinomi kauniečiai savaitgalį suplakė rekordinį kokteilį

12,05 litro – tokį kokteilį bus siekiama užregistruoti Lietuvos rekordų knygoje, kaip didžiausią pagamintą mūsų šalyje. Jį profesionaliems barmenams padėjo kurti ir žinomi kauniečiai.

78

Gaminant gėrimą, kuriam prireikė specialaus indo, buvo laikomasi atitinkamų reikalavimų.

„Tiek sudedamąsias kokteilio dalis, tiek kitus svarbius niuansus iš anksto aptarėme su Lietuvos rekordų knygos autoriais“, - sakė vienas iš šventės organizatorių Vytautas Gustas.

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi kauniečiai plakė rekordinį kokteilį

Rekordinį kokteilį nuspręsta gaminti skelbiant Kauno viešbučio „Daugirdas“ lauko terasos vasaros sezono atidarymą. Joje šįmet vyraus apelsinų motyvai – ne tik aplinkoje, bet ir užkandžiuose, karštuose patiekaluose, gėrimuose. Valgiai, kuriuos ruošia patyrę virtuvės meistrai, ypatingai mėgstami Toskanoje ir Sicilijoje. Jie priderinti lietuviškam skoniui ir pagardinti netikėtais ingredientais. Prie rekordinio kokteilio gamybos prisidėjo dainininkės Viktorija Mauručaitė ir Ingrida Kazlauskaitė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, konkurso „Mis Lietuva“ antroji vicemis Domantė Kelbauskaitė, profesionalūs šokėjai Sandra Kniazevičiūtė, Lina Chatkevičiūtė, Donatas Vėželis.

REKLAMA

Jie, susibūrę į komandas, iš iš anksto organizatorių paruoštų sudedamųjų dalių, paruošė ir sau labiausiai patinkančius gėrimus. Trijų litrų talpos kokteilius iš viso gamino septynios komandos.

Tarp šventės svečių buvo ir dainininkė Gabrielė Grygolaitytė – Vasha su draugu Romandu Rutkausku. Mažylio besilaukianti pora gamino būsimoms mamytėms vasarą patiksiantį bei energijos suteikiansiantį kokteilį, kuriame, anot atlikėjos, skirtingi skoniai tarpusavyje vienas kitą papyldo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų