Žinoma Kauno advokatė iškilmingai atšventė jubiliejų

Praėjusio šeštadienio vakarą Kauno valstybiniame Dramos teatre garsi advokatė, miesto tarybos narė, visuomenės veikėja Aušra Ručienė iškilmingai atšventė savo 50-ąjį gimtadienį.

Pačiame Laisvės alėjos viduryje veikiančiame teatre vykusios šventės dalyvius pro langus smalsiai nužiūrinėjo ir  savo mobiliaisiais telefonais fotografavo minios žmonių, kurie tą vakarą triukšmingai šventė laikinosios sostinės miesto dieną. Į mažuoju Paryžiumi kauniečių tarpe vadinamame Valstybiniame dramos teatre prabangiai surengtą pobūvį įspūdingomis gėlių puokštėmis bei prašmatniomis dovanomis atvyko nemažai Lietuvos politikos, teisės, pramogų, verslo, žiniasklaidos atstovų.

Didžioji dalis vyriškosios auditorijos buvo pasipuošę smokingais, o  moterys klasikinėmis suknelėmis. Vakaro svečiai buvo vaišinami originaliais, įmantriai paruoštais patiekalais, originaliu šampanu ir kitomis virtuvės staigmenomis. Advokatės A. Ručienės svečiams buvo pademonstruotas trumpas, šmaikštus spektaklis „Pulkininko našlė".

REKLAMA

Svečiams įsitaisius prie stalų į sceną vienas po kito kilo garsūs dainininkai Liudas Mikalauskas ir Jeronimas Milius. Tarp vakaro svečių buvo ir estrados princu tituluojamas Rytis Cicinas su žmona. Tačiau žinomų šlagerių atlikėjas neišdrįso lipti į sceną, ir visą vakarą stebėjo kaip svečias.

Prieš vidurnaktį garbų jubiliejų pažymėjusi advokatė A. Ručienė su gausia svečių kompanija nužingsniavo į Vienybės aikštę šalia Karo muziejaus, kurioje keliasdešimt minučių gerėjosi fejerverkų šou. Kauno dangų nutvieskę įspūdingų spalvų fejerverkai trumpai privertė stabtelti miesto šventės renginiuose šurmuliavusius praeivius, automobiliais važiuojančius miestiečius ir jų svečius.

„Labai džiaugiuosi, kad šį vakarą susirinko visi brangiausi mano ir šeimos draugai, pažįstami, kolegos ir bendraminčiai. Natūralu, kad jaudinausi, nes susirinko tiek daug gražiai atrodančių žmonių. Labai tikiuosi, kad visiems svečiams mano surengta šventė patiko„, - pasibaigus gimtadienio pobūviui šnekėjo vakaro „kaltininkė“ A. Ručienė.

Ne kartą Kauno ponios rinkimuose dalyvavusi A. Ručienė yra viena labiausiai žiniasklaidoje aprašomų moterų, kuri gali pasigirti ne vien tik naujais, garsių dizainerių drabužiais, bet savo darbais.

Advokatės ginamieji ir atstovai minimi didžiulio atgarsio sulaukusiose bylose. Tarp A. Ručienės klientų – ir žurnalistai, kuriems bylas buvo iškėlę kriminalinio pasaulio atstovai, pedofilai, prieštaringos reputacijos verslininkai.

Balsas.lt primena, kad 1979 metais A. Ručienė eksternu baigė Kauno 9-ąją vidurinę mokyklą.

1985 metais Vilniaus universitete baigė teisės studijas.

1990–1991 metais Prienų rajono apylinkės prokuratūroje ėjo vyriausios prokurorės pareigas.

1991–1992 metais buvo Trakų rajono apylinkės teismo teisėja. Nuo 1992-ųjų –Prienų advokatų kontoros advokatė.


Rašyti komentarą...
R
Rytis
2012-05-22 12:26:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai nera tokia zinoma kaip raso.Nebent kuriems daznai jos paslaugu reikia
Atsakyti
0

j
ji
2012-05-22 13:45:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebūtina reklamuot to, kad nebeturi kur pinigų dėt..
Atsakyti
0

n
nuopelnas Garliavos kontekste
2012-05-22 15:40:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
negi cia yr akuom girtis:"Tarp A. Ručienės klientų – ir žurnalistai, pedofilai"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų