Žinoma blakstienų priaugintoja – apie konkurentes: atskleidė, kodėl čia prasimušti sunku

Viena populiariausių Lietuvoje blakstienų priauginimo meistrių Juana Balkevičienė pristato antrąjį savo profesijai dedikuotą leidinį. Tai – „Fantasy lash art“ kalendorius, kuriame pateikiama trylika skirtingų fantastinių įvaizdžių. 

14

Praėjusias metais kalendorius sulaukė nemažo susidomėjimo, o šiemet savo darbu papuošti vieną iš mėnesių panoro ir užsienio meistrai, rašoma pranešime spaudai.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinoma blakstienų priaugintoja – apie konkurentes: atskleidė, kodėl čia prasimušti sunku

Kaune gyvenanti J. Balkevičienė sulaukė 100 dalyvių, tačiau pasisekė tik 12 iš jų. Kalendoriaus viršelį papuošė veiklios moters vasarą organizuoto festivalio „Fantasy lash art“ nugalėtojai, o kiti darbai nugulė į mėnesių puslapius. Kaip teigia organizatorė, jai labiausiai patiko ryškūs, originalūs, stilingi įvaizdžiai.

Kalendoriaus idėja yra parodyti blakstienų priauginimo specialisčių galimybes. Svarbiausi šiame kalendoriuje yra blakstienų meistrai, o vėliau – grimerių, šukuosenų meistrų, stilistų darbai. Subūrus komandą ir paruošus modelį, reikėjo jį profesionaliai įamžinti, o nuotrauką atsiųsti kalendoriaus sumanytojai. Vėliau J. Balkevičienė nusprendė, kurie įvaizdžiai yra geriausi ir verti kalendoriaus puslapių ir kurį mėnesį turi atstovauti.

„Blakstienų priauginimo kalendorius yra kažkas naujo mūsų šalyje. Mane žavi idėja, kad žmonės buriasi į komandas, nebijo eksperimentų ir ryštasi naujoms patirtims. Daugeliui reikia paskatinimų, prizo, todėl galimybė papulti į kalendorių yra puikus būdas parodyti save kolegoms. Organizuodama šio leidinio išleidimą, negalvoju apie pelną. Jo, tiesą pasakius, visai nėra, kalendorių galima įsigyti tik pas mane, leidyklos neplatina. Man tiesiog smagu tokios iniciatyvos“, – pasakoja J. Balkevičienė.

Blakstienų priauginimo mokyklai vadovaujanti moteris neslepia, kad šiuo metu šios specialybės atstovių yra daugiau nei reikia.  Kaip pasakoja J. Balkevičienė, atėjo tokie laikai, kad specialistas turi ieškoti klienčių, o jos gali rinktis iš daugybės variantų. 

REKLAMA

„Gera blakstienų priaugintoja visada turės darbo, tačiau dabar, pasibaigus kursus, kur kas sunkiau prasimušti nei kad anksčiau. Labai daug moterų teikia blakstienų priauginimo paslaugas, tačiau maža dalis daro tą gerai. Mokymus veda vos kursus pabaigusios ir šiek tiek patirties įgavusios merginos. Mano, kad mokyti labai lengva, nereikia daug žinių. Tačiau taip tikrai nėra. Nieko neišmokusios merginos grįžta pas mane tobulintis ir taip sumoka dvigubai“, – sako ilgametė blakstienų priauginimo specialistė ir trenerė. 

J. Balkevičienė taip pat organizuoja mokymus treneriams, kurių metu supažindina su mokymų specifika, kaip reikia mokyti kitą, paaiškina, pagal kokią programą vertėtų mokytis šio amato pradedančias arba norinčias pagilinti žinias. Paklausta, kiek jos nuomone gali užsidirbti blakstienų priauginimo specialistė Lietuvoje, Juana sako, kad toks atlyginimas Lietuvoje džiugintų daugelį.

„Meistrai, pas kuriuos reikia laukti eilėje mėnesį, atskaičiavus mokesčius, uždirba nemažai. Be to, darbo dieną gali dėliotis pagal save, esi pats sau vadovas, įvaldžiusi darbo subtilybes – plėstis, turėti savo grožio saloną. Žinoma, svarbu ne tik gerai dirbti, bet ir mokėti bendrauti su klientais. Tai lemia daug procentų sėkmės darbe“, – pasakoja J. Balkevičienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų