Žinia dėl tėvystės apstulbino atstumtą vyrą: nesulaikė emocijų

 „Man paskambino Daiva. Ji prašė pagalbos savo broliui Kaziui, kurį apgavo jo draugė, pristeisdama alimentus už ne Kaziuko vaiką”, - sakė „TV pagalbos” narė Sandra Žutautienė. Kazio meilės istorijos pradžia niekuo neišskiria iš kitų. Vyras pamatė jauną, gražią merginą internete ir užsimanė su ja susipažinti. Audronė leidosi viliojama Kazio ir netrukus išvyko pas jį į Angliją. Vos po poros savaičių visi išsižiojo nuo žinios, kad Audronė – nėščia.

„Jis pats ją pakvietė į Angliją. Jie pragyveno metus ir keturis mėnsius kartu. Tas nėštumas po dviejų savaičių buvo labai netikėtas. Aš pati ją lydėjau pas gydytoją. Ten buvo pasakyta, kad nėštumas dviem savaitėmis ir šešiom dienom ilgesnis. Paaiškėjo, kad Audronė ne tik pas Kazį Anglijoje buvo. Savaitę laiko ji ten buvo su kitu”, - pasakojo Daiva.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinia dėl tėvystės apstulbino atrstumtą vyrą: nesulaikė emocijų

Nors įtarimų, kad Audronė yra pastojusi ne nuo Kazio kilo nuo pirmų nėštumo mėnesių, niekas jokių klausimų daugiau nekėlė.

„Aš labai norėjau vaiko, laukiau jo. Džiaugiausi visą Audronės nėštumo laikotarpį”, - pasakojo Kazys.

Kazys ir Daiva dalyvavo kūdikio gimdyme, visi buvo be galo laimingi, kad gimė sveika ir graži mergytė. Laimingiausias buvo Kazys. Jis beprotiškai pamilo mažylę.

“Vaikui suėjo keturi mėnesiai ir Audronė pareiškė, kad nori vykti į Lietuvą. Susitarė, kad Kaziukas padirbės, siųs jai pinigus. Ji išvažiavo. O tada pradėjo kelti utimatumus – jei Kazys negrįš į Lietuvą, ji paliks jį. Kai Kazys atsisakė važiuoti, nes norėjo šeimai uždirbti pinigų, Audronė susirado kitą. Ir būdama su kitu, ji „padavė” Kazį alimentams. O kai sužinojo, kad jis ruošiasi grįžti, pradėjo jam rašyti gražias žinutes”, - pasakojo Daiva.

Audronė Kazį įkalbėjo visam laikui grįžti į Lietuvą. Vyriškis dėl šeimos ir juolab dėl mažylės buvo pasiruošęs padaryti viską – jis metė darbą užsienyje ir grįžo. Tačiau laimė truko labai neilgai...

„Jie kartu prabuvo devynias dienas. Tada pasiėmė vaiką ir pabėgo pas savo buvusį. Tas vyriškis pradėjo Kaziui rašyti, kad vaikas yra jo”, - pasakojo Daiva.

REKLAMA

Sunkiai paaiškinamas Audronės elgesys vėl atnaujino įtarimus, kad moteris augina ne Kazio vaiką ir kad jis išlaiko svetimą mergytę. Vyriškis visa širdimi trokšta, jog įtarimai tik ir liktų įtarimais. Labiausiai už viską nori, kad mergytė būtų jo dukra. 

Nuvykus pas Audronę ir jos gyvenimo draugą į namus, įsiplieskė tikra santykių drama. „Audronė neslėpė, kad iš tiesų ir pati nėra tikra, kieno mergytę pagimdė. Gal Kazio, o gal Juozo. Tai yra tas vyriškis, su kuriuo mergina gyveno prieš atsikraustant pas Kazį”, - situaciją įvertino Sandra Žutautienė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų