Žilvino Grigaičio dovana – į Lietuvą atvykstančiai žvaigždei

Per pačias Jonines, 20 val. atnaujintoje Palangos koncertų salėje vyks grupės „Boney M“ koncertas. Apie tai sužinojęs verslininkas ir keliautojas Žilvinas Grigaitis, praėjusią vasarą susipažinęs ir drauge praleidęs šiek tiek laiko pajūryje su minėtos grupės nare Sheyla Bonnick, šiemet nusprendė ją pradžiuginti ypatinga dovana.

„Praėjusiais metais jai viešint Palangoje, labai susibendravome ir susidraugavome. Kadangi, kiek su ja bendravau, man pasirodė, kad ji mėgsta puoštis, mėgsta įvairius aksesuarus... Ji net keliauja su savo atskiru papuošalų lagaminu. Todėl nusprendžiau, kad ją reikia nustebinti ir nutariau pagaminti jai papuošalą“, - apie idėją pradžiuginti Sh. Bonnick pasakojo Ž. Grigaitis.

Kiek pamena žinomas verslininkas, jo mamai kadaise labai patiko „Boney M“ dainos. Žilvinas teigia ir pats užaugęs su „Boney M“ bei ABBA dainomis ir turįs nemažai gražių prisiminimų, susijusių su garsiausiais šių grupių kūriniais.

„Na o mano karališkų sagių ir medalių linija yra autentiška, turinti labai glaudžių sąsajų su mano šeima. Dalį medžiagų papuošalų gamybai naudoju iš anapilin iškeliavusios mamos papuošalų kolekcijos. Tai ir gintarai, koralai, ir perlai bei Swarovski kristalai. Pagalvojau, kad Sheylai tai būtų įdomi dovana, kuri primintų Lietuvą, nes ji čia vis užsuka“, - kalbėjo pašnekovas.

REKLAMA

Praėjusią savaitę Žilvinas sukūrė papuošalo brėžinius ir perdavė juos dizainerei, su kuria bendradarbiauja jau ilgą laiką. Dizainerė papuošalą gamina jau apie dvi savaites. Verslininkas tikisi, kad prieš pat Sheylos atvykimą jis bus pagamintas.

„Atsižvelgiant į tai, kad Sheyla mėgsta ryškias sukneles ir ryškų sceninį įvaizdį, pagalvojau, kad tai turėtų būti sagė, kuri galės būti perdaroma į apyrankę ar kaklo papuošalą. Įvertinus tamsią atlikėjos, kuri per Jonines džiugins Palangos publiką, odą, tai bus jai toks pakankamai subtilus, tamsių spalvų su gintaru ir Swarovski puoštas aksesuaras“, - kalbėjo Ž. Grigaitis, klausiamas, koks bus papuošalas, kurį ketina įteikti žinomai dainininkei Sh. Bonnick.

Sh. Bonnick apie ruošiamą ypatingą dovaną kol kas nieko nežino – jai tai bus staigmena.

„Su grupės „Boney M“ nariais pernai Palangoje praleidau nemažai laiko, bus labai linksma vėl juos susitikti šiemet. Prisiminsime, kaip pernai po koncerto kartu ūžėme klube, bus tikrai linksma ir šiemet“, - apie planuojamas linksmybes drauge su garsios grupės nariais prasitarė Ž. Grigaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų