Žilvinas Grigaitis Australijoje jaučia didesnį spaudimą gerai atrodyti

Verslininkas ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovas Žilvinas Grigaitis stebina ne tik savo įvaizdžiu, bet ir jaunatviškomis kūno linijomis. Vyras sako, kad sveika gyvensena yra neatsiejama jo gyvenimo dalis, o ypatingai savo formomis jis pradeda rūpintis prieš išvykstant iš Lietuvos į Australiją, kur grožio ir kūno kultas yra visiškai kitame lygyje nei mūsų šalyje.

29

„Neužilgo išvažiuosiu atgal į Australiją, todėl negaliu sau leisti tam tikros prabangos. Turiu atsisakyti saldumynų, riebaus maisto, lietuviškos virtuvės komponentų. Grįžtu iš pavasario ir vasaros atgal į pavasarį ir vasarą ir renginiai, kuriuose aš dalyvauju, yra labai vertinami. Reikia prisižiūrėti, nes žmonės ten dar labiau teisia ir aptarinėja, tad visus metus turi išlaikyti dailias kūno linijas“, – pasakojo Ž. Grigaitis.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvino Grigaičio stiliaus metamorfozės

Pasak Žilvino, požiūris į sveiką gyvenimo būdą, sportą ir net sportui skirtą aprangą skiriasi kaip dangus ir žemė: „Lietuva dažnai šioje srityje nespėja į taktą ir smarkiai atsilieka. Australijoje sportas yra normali kasdienio gyvenimo dalis, o Lietuvoje kol kas tokios kultūros nėra.“

„Galbūt tokį požiūrių skirtumą lemia klimatas. Australijoje praktiškai nereikia sunkių rūbų, be to ir oras yra tinkamas sportui visus metus. Bet yra ir kita to pusė – perspaustas grožio kultas daro didžiulę neigiamą įtaką jaunimui. Jie naudoja įvairius preparatus, be saiko pumpuoja save sporto salėse. Jei nueisite į paplūdimį, pamatysite daug gražių jaunų žmonių, bet daugelis iš jų tokie būtent dėl besaikio papildų naudojimo“, – teigė verslininkas.

Pačiam Žilvinui sveika gyvensena yra vanduo, fiziniai pratimai, dviratis, vaikščiojimas, bėgiojimas. Vyras stengiasi, kiek leidžia oro sąlygos, atsisakyti automobilio ir kuo daugiau judėti. Keliaujant po Indiją Ž. Grigaitis savaitę praleido jogos mokykloje ir buvo susižavėjęs jogos filosofija, deja, šiuo metu jogai vyro gyvenime laiko nelieka.


Rašyti komentarą...
p
petriukas
2016-10-04 21:26:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas jis toks,sitas grigaitis??kuo jis uzsiima?kokia veikla vykdo?ar nors kokius tai mokescius moka lietuvoje?? ar tik nebus toks pat,kaip ir mamadlis,kuris,tipo,isvaziuoja i italija,milana,o is tikruju rusijoje yra tratinamas i iseinamaja uz pinigus...tai gal ir sitas,tipo,vaziuoja i australija,o is tikruju,kur nors olandijoje kotus slifuoja ???kas zino,koks tas grigaicio pseudo verslas,gal galite pasidalinti info?butu idomu suzinoti...
Atsakyti
0

g
gal
2016-10-04 22:01:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
neberasykit apie šitą pilietį. O gal žurnaliste, esat jo s partneris?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų