„Žemaitukas“ Linas Vaitkevičius – apie 2 kartus nukeltas vestuves, ypatingą nuotakos suknelę bei kuriozinę situaciją

Pirmadienį Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimąja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius. Atlikėjas pasakojo, jog ta diena buvo jaudulio kupina, tačiau ir nepamirštama.

4

Naujienų portalui tv3.lt L. Vaitkevičius atvirai prabilo apie vestuves bei papasakojo apie nuotakos suknelę.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Linas Vaitkevičius su žmona

Pasak pašnekovo, jo mylimosios suknelė yra ypatinga, nes mergina ją pasisiuvo pati: „Labai pasimečiau pamatęs nuotaką. Visada įsivaizdavau, kad reikės verkti iš džiaugsmo, atrodė, kad jau žinau, kaip bus. Bet pasimečiau, nes atrodė žymiai geriau, nei galėjau įsivaizduoti. Nes Rūtelė suknelę siuvo pati. Mėnesį laiko slėpė, studijoje darbavosi viena, neleido pamatyti.“

Linas neslėpė, jog visą dieną jautė jaudulį, tačiau diena buvo nepamirštama. „Jaudulys buvo didžiausias per visą dieną. Nes vėlavom šiek tiek, žiedų neradom, vaikutis verkė... Bet viskas praėjo fantastiškai“, – šypteli jis.

Tiesa, vestuvių dieną netrūko ir kuriozinių situacijų: „Prieš bažnyčią turėjau atvykti pasiimti jaunąją iš namų. Laiko nedaug, jau turėjome eiti į mašiną. Bet užėjo beprotiškas lietus. Negalėjom net iki mašinos nueiti.. Ir tada, užmyniau ant suknelės.. Jaunoji į bažnyčią ėjo su purvina suknele.“

Tiesa, Linas ir Rūta jau 8 metus yra drauge ir augina vaikelį. Paklaustas, kodėl tik dabar nusprendė sumainyti aukso žiedus, šis atviravo, kad šventę jau teko nukelti kelis kartus. 

„Vestuves jau planavome prieš atsirandant sūneliui. Bet dėl visų situacijų, ribojimų – teko nukelti šventė net 2 kartus. O šiaip, tiesiog pajautėme, kad viskas, gana, norim prisiekti prieš Dievą“, – tikino jis.

 


Rašyti komentarą...
L
Lione
2021-09-19 23:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lionė
Atsakyti
0

L
Lionė
2021-09-19 23:34:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau vėliau negu niekada Šaunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų