REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
11
Linas Vaitkevičius su šeima (nuotr. asm. archyvo)

Prieš kiek daugiau nei metus Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimąja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.  

11

Prieš kiek daugiau nei metus Žlibinų Švč. Mergelės Marijos, Krikščionių Pagalbos bažnyčioje su mylimąja Rūta Lukšaitė susituokė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.  

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt L. Vaitkevičius atvirai prabilo apie santuoką bei tai, kaip jų šeima sprendžia tam tikrus nesutarimus.

„Žemaitukai“ grupės narys pasakojo, jog vestuvių metines jau spėjo paminėti svetur: „Neseniai grįžome iš Maljorkos. Savaitę pabuvome su šeima. Tad ši šventė ir buvo susieta su mūsų kelione. Taip pat greitai bus ir Rūtelės gimtadienis, todėl taip bendrai ir vainikavome viską kelionėje.“

Paklaustas, kaip pasikeitė gyvenimas, kuomet savo meilę prisiekė prieš Dievą, L. Vaitkevičius teigė, kad dabar viskas pasidarė ramiau. „Šeimoje atsirado branda ir ramybė, kad jau viskas – esame amžinai kartu. Fainai, nuramino. Nebėra mano. Dabar jau – mūsų. Stengiamės įsikurti namus iki galo. Tad šie metai tokie ir buvo. Skirti jaukumui ir ramybei“, – šyptelėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, Linas taip pat ir juokavo, jog dabar norisi ir labiau klausyt žmonos: „Labiau pasitikiu jos žodžiais ir patarimus įgyvendinu dažniau, o ne tik juos išklausau.“

REKLAMA

Tęsdamas pasakojimą apie santuoką, vyras neslėpė, kad ir jų namų be dūmų nebūna. „Stengiamės kalbėtis apie menkiausią problemą. Jei kažkas erzina, tuomet sėdamės ir kalbamės. Kol neišsiaiškinsime – miegoti neisime. Mūsų tikslas – visada išspręsti net menkiausią klausimą“, – atskleidė pašnekovas.

Linas įsitikinęs, kad net menkiausius nesutarimus reikia išspręsti nedelsiant: „Privalu kalbėtis. Kito varianto nėra. Problema pati neišsispręs.“

Baigdamas pokalbį apie santuoką, grupės „Žemaitukai“ narys prabilo ir apie šeimos pagausėjimą. „Dabar labai patogu. Mūsų Nojus jau didelis, savarankiškas, keliaujame ir pramogaujame be problemų. Tai prie gero labai priprantama, bet tikrai reikės, nes tiek mes, tiek Nojus labai norime kompanijos“, – šyptelėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau vyras yra pasakojęs apie ypatingą dieną, kai sumainė aukso žiedus su širdies drauge.

Pasak pašnekovo, jo mylimosios suknelė yra ypatinga, nes mergina ją pasisiuvo pati: „Labai pasimečiau pamatęs nuotaką. Visada įsivaizdavau, kad reikės verkti iš džiaugsmo, atrodė, kad jau žinau, kaip bus. Bet pasimečiau, nes atrodė žymiai geriau, nei galėjau įsivaizduoti. Nes Rūtelė suknelę siuvo pati. Mėnesį laiko slėpė, studijoje darbavosi viena, neleido pamatyti.“

Linas neslėpė, jog visą dieną jautė jaudulį, tačiau diena buvo nepamirštama. „Jaudulys buvo didžiausias per visą dieną. Nes vėlavom šiek tiek, žiedų neradom, vaikutis verkė... Bet viskas praėjo fantastiškai“, – šypteli jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, vestuvių dieną netrūko ir kuriozinių situacijų: „Prieš bažnyčią turėjau atvykti pasiimti jaunąją iš namų. Laiko nedaug, jau turėjome eiti į mašiną. Bet užėjo beprotiškas lietus. Negalėjom net iki mašinos nueiti.. Ir tada, užmyniau ant suknelės.. Jaunoji į bažnyčią ėjo su purvina suknele.“

Tiesa, Linas ir Rūta jau 8 metus yra drauge ir augina vaikelį. Paklaustas, kodėl tik dabar nusprendė sumainyti aukso žiedus, šis atviravo, kad šventę jau teko nukelti kelis kartus. 

„Vestuves jau planavome prieš atsirandant sūneliui. Bet dėl visų situacijų, ribojimų – teko nukelti šventė net 2 kartus. O šiaip, tiesiog pajautėme, kad viskas, gana, norim prisiekti prieš Dievą“, – tikino jis.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų