Z. Kelmickaitė apie J. Milių: nenuspėjamas, elegantiškas, žavingas

Šeštadienį dėl garbės vadintis geriausiuoju balsu muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ dalyviai susirungė atlikdami populiariosios muzikos ir šokių žanro kūrinius.

Laidos vedėjai Andrius Rožickas ir Beata Tiškevič pasisveikinę su žiūrovais pristatė komisiją, kurią sudarė muzikologė Zita Kelmickaitė, operos primadona Nomeda Kazlaus, dainininkas Kastytis Kerbedis bei dirigentas Vytautas Lukočius.

Paskelbus balsavimo pradžią vienas po kito į sceną lipo atlikėjai.

Jokūbas Bareikis atliko kūrinį „Wake me up”. Scenoje aktorius pademonstravo ne tik vokalinius sugebėjimus, bet ir šokių talentą.

Germanas Skoris dainavo Ricky Martino kūrinį „Livin La Vida Loca“. Pasirodymo metu neišdildomą įspūdį paliko šešios ryškiai raudonomis suknelėmis pasipuošusios šokėjos. G. Skoris taip pat nesidrovėjo ant scenos pademonstruoti savo šokio judesių.

Nors atlikėjas žiūrovus stebino energingais judesiais, tačiau komisijos narei N. Kazlaus trūko žaismės, todėl ji skyrė aštuonetą. Aštrumo pasirodyme pasigedęs K. Kerbedis bei jo kolega V. Lukočius pasirodymą įvertino devynetu. Tačiau Z. Kelmickaitė nesutiko su išsakytais argumentais ir G. Skorį apdovanojo dešimtuku.

REKLAMA

Dainininkė Šorena pasirinko visiems gerai žinomą Michaelio Jacksono dainą „They don‘t care about us“. Balta palaidine ir kariškomis kelnėmis pasipuošusi Šorena ant scenos žengė lydima šokėjų būrio.

Dainininkės originalumą įvertinusi muzikologė Z. Kelmickaitė bei V. Lukočius Šoreną apdovanojo devynetais. K. Kerbedis už drąsą dainuoti pop karaliaus dainą nedvejodamas skyrė dešimtuką, tačiau operos primadona N. Kazlaus nesutiko su komisijos nariais, teigė, kad koją Šorenai pakišo šokis ir paskyrė aštuonetą.

Santūria juoda suknele pasipuošusi Girmantė Vaitkutė žiūrovų ir komisijos simpatijas bandė gauti atlikdama Katy Perry dainą „Firework“. Pasirodymo metu ant scenos buvo nemažai judesio ir veiksmo – žiūrovų akis pamalonindavo vis išsiveržiantys ugnies fontanai, ne ką mažiau stebino ir fejerverkus imituojantys šviesos efektai, paruošta choreografiją demonstravo ir šokėjų komanda.

Po pasirodymo Z. Kelmickaitė solistę sukritikavo, jog dainininkė nuolat stovi prie mikrofono. Patarusi nebesivaržyti ir daugiau judėti scenoje muzikologė atlikėjai parašė aštuonetą. Argumentuodama, kad atlikėja prastai valdė vokalą, N. Kazlaus taip pat skyrė aštuonetą. K. Kerbedis nesutiko su kolegėmis ir pagyręs G. Vaitkutės išvaizdą apdovanojo ją dešimtuku. V. Lukočiui pasirodė, jog dainininkė kartais specialiai plonina balsą, tačiau sulaukęs Girmantės neigiamo atsakymo atlikėją apdovanojo dar vienu dešimtuku.

Pati G. Vaitkutė teigė sau dešimtuko nebūtų parašiusi , dėl devintuko taip pat dvejotų.

Scenoje pasirodęs Liudas Mikalauskas atliko kūrinį „Švieski man vėl“. Nors atlikėjas pasirodymo metu sulaukė didelio žiūrovų palaikymo ir ovacijų, komisijos nariai nebuvo patenkinti jo atlikimu. Visi komisijos nariai solistui skyrė aštuonetus. V. Lukočius L. Mikalauską supeikė už tai, kad šis nebando nutolti nuo savo dainavimo manieros. Z. Kelmickaitei pasirodė, kad Liudas nenuoširdus. K. Kerbedis teigė, kad šitos dainos niekada nedainuotų, nes jam nepatinka, kai klasikiniai dainininkai atlieka estrados kūrinius. N. Kazlaus pagyrė solisto balso valdymo sugebėjimus, tačiau taip pat skyrė aštuonetą.

REKLAMA

Jeronimas Milius  populiariosios ir šokių muzikos vakarą pasirinko kūrinį „With or without you“. Solistas pasirodymą pradėjo atsistojęs ant garso kolonėlių. Pats J. Milius šokio judesių nepademonstravo, tačiau pasirodymui energijos netrūko. Aplink dainininką nuolat sukosi šokėjai bei kilo ugnies pliūpsniai.

Po pasirodymo N. Kazlaus tarė: „Jūs nuostabus. Dešimt be jokių kalbų“. Komplimentus žarstė ir K. Kerbedis. Komisijos narys davė dešimtuką. Z. Kelmickaitė taip apibūdino J. Milių: „Nenuspėjamas, elegantiškas, žavingas. labai kultūringas“, – ir skyrė dešimtuką. V. Lukočius atlikėjui pasiūlė pereiti į pop sceną ir nedvejodamas skyrė maksimalų balą.


Rašyti komentarą...
L
Liu
2013-10-20 17:50:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skoris buvo puikus siame varijante. O ta t Primadona.... Savimi zavisi. Ir kodel taip leidzia save vadinti? Tai butu tik Milkeviciute, Stonyte. Daugiau Lietuvoje ju nera. O kad buvo Kabalje trnaite, tai taip ir vadintusi.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų