Ž. Grigaitis savo darbais lietuvius nori supažindinti su egzotiškąja Australija

Trečiadienio popietę laikinai iš Australijos grįžęs verslininkas Žilvinas Grigaitis kino centre „Forum Cinemas Vingis“ dalijosi savo emocijomis apie Australiją ir pristatė naują projektą apie šią lietuviams tolimą šalį.

Po įkvepiančio pokalbio su „Kino pavasario“ festivalio direktore Vida Ramaškiene, Žilvinas inicijavo tęstinį video projektą „Atvirutės iš Australijos“, kurį netrukus išvysime eteryje. Tai - laidų ciklas apie australietišką gyvenimo būdą bei vietos įdomybes. Dokumentinio ciklo medžiaga daugiausia filmuota Melburne ir Filipo saloje. Žiūrovai turės galimybę pažinti Australiją iš vidaus, sužinoti daug įdomių smulkmenų, kurios puikiai charakterizuoja gyvenimą šioje šalyje.

„Atvirutės iš Australijos atspindės tą šios šalies pusę, kurios turistai nespėja pamatyti. Jos bus tarsi galimybė susipažinti su detalėm, geriau pažinti tam tikrus Australijos niuansus. Bus ir mažas intarpas iš Indijos. O dėl filmo – pats ir filmavau, ir režisavau, turiu daugiau kaip dešimties valandų įrašą – bus aplinkos, gamtos, turgaus, naktinio gyvenimo, gyvūnijos, sporto – tiesiog mano pastebėjimai ir tai, kas man pasirodė įdomu.

REKLAMA

Tai buvo nemažas iššūkis man, nes ir filmuoti, ir fotografuoti yra tikrai sudėtingas darbas, reikalaujantis daug žinių. Gyvenimas parodys, ar mano laisvalaikis galės pakrypti į kinematografiją, nes niekada nevėlu daryti kažką naujo ir originalaus“, - įsitikinęs Ž. Grigaitis.

"“Tai yra žmogus, kuris visada turi idėjų ir minčių, būtent šis žmogus padėjo man dar labiau susidomėti kinu“, - apie V. Ramaškienę kalbėjo verslininkas.

„Žilvinas nuo senų laikų, nuo festivalio pradžios neabejingas kinui. Gero skonio kino palaikymas jame buvo daugelį metų, todėl tegaliu pasakyti Žilvinui ačiū. Kino kalba visada yra svarbi", - bendradarbiavimu džiaugėsi "Kino pavasario" direktorė.

Verslininkas, šiuo metu gyvenantis tarp dviejų šalių, prisipažino, kad jo tikslas - lietuvius kuo artimiau supažindinti su šia egzotiška šalimi: "Kadangi gyvenimas man taip susiklostė, kad gyvenu tarp Lietuvos ir Australijos, tai man norisi, kad apie tą šalį lietuviai sužinotų kuo daugiau."


Rašyti komentarą...
A
Aussie
2013-03-29 12:32:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pikta darosi kai isgirstu tokius reklaminius reikalus. Vis pasiklausau ka jis apie AU pasakoja ir patikekit tikrosios AU puses jis net NEPALIECIA. Kalbu taip nes pats 6 metus gyvenau AU. Shangri La gert kokteili ir back packint keliaujant po centrine australija yra tikrai skirtingi dalykai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų