Ypatingai progai besiruošianti Ingrida Martinkėnaitė – apie ilgai atidėliotą šventę ir dukros auklėjimą: ima pavyzdį iš savo tėvų

Atlikėja Ingrida Martinkėnaitė ruošiasi svarbiai progai – dainininkė jau greitai krikštys dukrelę Evą. Moteris kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt pasakojo apie pasiruošimą šiai šventei ir išdavė, dukrą auklėjanti pagal krikščioniškąsias vertybes.

15

Ingrida džiaugiasi – nors dėl koronaviruso pandemijos jau kartą teko nukelti dukros krikštynas, jos įvyks jau visai greitai. Pasak jos, šventė laukia itin jauki ir tarp pačių artimiausių šeimai žmonių: 

„Ruošiamės pakrikštyti Evutę, man tai labai ilgai laukta šventė. Tą iš tikrųjų norėjome padaryti dar pernai, tačiau atsitiko kaip atsitiko – to padaryti nepavyko dėl koronaviruso pandemijos. 

Šventė bus nedidelė, tik tarp artimųjų. Man atrodo, čia tokia šventė, kurią šventi ramiai, su pačiais mylimiausiais. Bus labai jauku ir gražu, negaliu sulaukti. 

Žinote, tai bus puiki proga pamatyti seniai matytas gimines, artimuosius. Tai galima pasakyti net, kad tai – kaip giminės susitikimas“, – juokiasi I. Martinkėnaitė. 

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingrida Martinkėnaitė su šeima

Atlikėjos dukrai šiuo metu – metukai ir penki mėnesiai. Paklausta, ar nekilo minčių nukelti Evos krikštynas į vėlesnius laikus, kai ji jau bus paaugusi, Ingrida teigia, jog jai pakrikštyti dukrą – itin svarbu:

„Yra, aišku, kas krikštija jau paaugusius vaikus. Man atrodo, kad tas suvokimas, kas yra krikščionybė, ateina per laiką, su tėvų auklėjimu. Mes pasirinkome pakrikštyti Evą mažą, nes taip ir mane augino tėveliai – labai krikščioniškai“, – tikina Ingrida. 

Moteris įsitikinusi – dukrą augins vedama krikščioniškojo tikėjimo padiktuotų vertybių. Pasak I. Martinkėnaitės, toks sprendimas jai savaime suprantamas – ją krikščioniškai auklėjo jos pačios tėvai: 

„Ketinu dukrą auginti ir auklėti krikščioniškai, taip, kaip mane augino tėvai. Mes kai buvau maža reguliariai ėjome į bažnyčią, stengėsi man skiepyti krikščioniškas vertybes. 

O užaugusi ji pati galės pasirinkti, ar nori tikėti krikščioniškai ar dar kažkaip kitaip. Aš kaip mama, turiu ugdyti joje tas vertybes“, – teigia Ingrida Markintėnaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų