„X faktoriuje“ dalyvaujanti amerikietė Alika – apie sunkumus gyvenant Lietuvoje: nustebino vienas dalykas

„X faktoriaus“ žiūrovus jau ne vieną savaitgalį džiuginanti amerikietė Alika Keene jau dvejus metus gyvena Šiauliuose. Mergina atvira – tokios savo sėkmės projekte nesitikėjo, o paklausta, kurį kelią – futbolą ar muziką – rinktųsi, turi tvirtą nuomonę. 

Alika po pasirodymo antrąjame finale labai laiminga nebuvo – pasak jos, lipant į sceną jai vis dar kyla sunkumų. Mergina tikina, jog kas kartą stebisi, neatsidūrusi lentelės apačioje: 

„Nepasirodžiau taip gerai, kaip norėjau. Manau, kad neturėjau pakankamai energijos, kas yra visiškai normalu, kai galvoji apie visus žingsnelius ir kaip judini rankas ir visa kita. Aš tam pasirašiau, todėl turiu tam pasiruošti.

Esu nustebusi rezultatu ir labai dėkinga, kad Lietuvos žmonės vis dar manim tiki tiek, kad paliktų mane projekte. Pasistengsiu kitą savaitę pasirodyti geriau“, – pažada mergina.

Pirmąjame finale atlikusi dainą „See You Again“ ir po pasirodymo ašarų nesulaikiusi mergina sako, sulaukusi ne vienos palaikymo žinutės. Išgirdusi, jog buvo žmonių, kurie jos klausydami taip pat nevaldė emocijų, Alika šypsosi – jai tai itin svarbu:   

„Man tai labai svarbu. Man labai svarbu, kad aš galiu taip susijungti su žmonėmis per televizoriaus ekraną. Man rodos, tądien man padėjo mano angelai sargai, jie mane pastūmėjo ir įkvėpė tam pasirodymui. Turiu tą prisiminti ir neverkti ant scenos, bet pasinerti į muziką“, – svarsto A. Keene. 

Profesionali futbolininkė išduoda, su muzika užaugusi – dar būdama maža lankė muzikos mokyklą, o šeimoje irgi nuolat skambėjo muzika:

„Aš užaugau dainuodama su mama. Mes žiūrėdavome muzikinius klipus ir dainuodavome kartu. Mano muzikinis pagrindas – instrumentai. Ketverius metus mokiausi groti pianinu kai buvau maža. Nemokėjau groti puikiai, bet klausą turiu.  

Gaila, kad neturėjau daugiau vokalo pamokų. Viskas, ką darau dainuodama – imitavimas to, ką matau ir ko klausausi. Šis projektas mane labai išstūmė iš komforto zonos, privertė labai daug išmokti“, – tikina Alika.  

Paklausta, kurį gyvenimo kelią – futbolą ar muziką – rinktųsi, mergina atsako tvirtai: jos širdis priklauso tik vienam: „Rinkčiausi muziką – mano širdis yra joje. 

Futbolas irgi man brangus, bet žinote, žaidžiau jį visą gyvenimą. Muzika – svajonė. Jos klausausi kai esu laiminga ir kai man liūdna. Ji seka mane visur. Man atrodo, kiekvienas iš mūsų turi dainą, kuri jiems padeda pasijusti geriau. 

Man atrodo, jog tai, kad galiu susijungti su žmonėmis, kurie nekalba angliškai – o aš tikrai nekalbu lietuviškai – vien muzikos pagalba – nuostabu. Daryti tai pragyvenimui – tikra svajonė“, – šypsosi mergina. 

REKLAMA

Alika Keene Lietuvoje gyvena jau dvejus metus. Mergina sako, jog mūsų šalyje jaučiasi puikiai ir vėl prisimena gaunamas gerbėjų žinutes: „Man keista. Aš visada atsakau, man įdomu, kaip žmonės reaguoja į mano pasirodymą. Gaunu nuostabių žinučių. 

Man kai kurie žmonės sakė, jog žmonėms iš užsienio lietuviškame „X faktoriuje“ bus sunkiau, kad lietuviai uždaroki. Gyvenu čia antrus metus, man labai padeda mano komanda. Jie žino, kad man yra sunkiau, kad aš nekalbu jūsų kalba. 

Kartais pasikalbu su moterimi, kuri parduotuvėje „Iki“ parduoda gėles, bet sunku, kai nekalbi lietuviškai. Labai džiaugiuosi, kad žmonės vis tiek už mane balsuoja ir nepaiso kalbos barjero“, – džiaugiasi Alika Keene.


Rašyti komentarą...
O
O kodėl nekalba?Ar tingi mokintis?Tai ka
2021-11-20 04:27:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
2metai
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2021-11-20 06:32:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka reiskia buti uzsieniete, nereikia jokiu pedagogu ir esi priekyje, o lietuvaiciai ir gerai dainave jau iskrite, gaila ,kad lietuviai uzsienyje taip nepalaikomi
Atsakyti
0

s
s
2021-11-20 03:23:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
uruk hai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų