tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gruodžio 25-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo dešimtojo – jubiliejinio – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Įtampa buvo jaučiama iki pat paskutinės sekundės – nugalėtojo negalėjo nuspėti niekas. Žiūrovų sprendimu, projektą nugalėjo, publikos meilę ir didįjį prizą – 15 tūkst. eurų – pelnė grupė „Spurr“.

Gruodžio 25-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo dešimtojo – jubiliejinio – muzikinio projekto „X faktorius“ superfinalas. Įtampa buvo jaučiama iki pat paskutinės sekundės – nugalėtojo negalėjo nuspėti niekas. Žiūrovų sprendimu, projektą nugalėjo, publikos meilę ir didįjį prizą – 15 tūkst. eurų – pelnė grupė „Spurr“.

REKLAMA

Iš Ignalinos kilusi roko grupė „Spurr“ atrankose atliko dainą apie faršą, kotletus, pomidorus ir makaronus, tačiau iš karto pelnė teisėjų simpatijas. Grupės nariai – vokalistas Kipras, bosistas Ignas, būgnininkas Zenia ir soline gitara grojantis Jurandas tikina, kad lemtingąją akimirką, kai scenoje išgirdo, jog laimėjo projektą, jie jautė absoliučią euforiją.

Grupės nariai – dar dvyliktokai. Tad kaip juos vertina bendraklasiai, mokytojai mokykloje?

„Mokyklai reikėtų sakyti pagrindinį „ačiū“, nes jie buvo vieni didžiausi mūsų palaikytojai visą šį projektą. Jie visada atvažiuodavo, skanduodavo mūsų grupės vardą, palaikydavo. Juos tikrai mylime labai “, – tikina jie.

REKLAMA

„Spurr“ įvaizdis nuo dalyvavimo projekte pradžios stipriai keitėsi. Kaip sako grupės nariai, jiems jų pačių įvaizdis yra svarbus ir savitumą jie bandys išlaikyti ir toliau. „Stengsimės ir toliau būti tokie gražūs“, – šypsojosi jie.

REKLAMA

Šio sezono „X faktoriuje“ netrūko emocijų, iššūkių ir geros nuotaikos užtaiso. Be to, kad laimėjo projektą ir gavo prizą, grupės nariai tikina, kad jiems labiausiai įsirėžė patirtos emocijos ir gera atmosfera, kuri tikrai neatbaidė.

„Pagrinde šis projektas man įsiminė labiausiai dėl šilumos ir to, kaip visi mus priėmė – dalyviai, prodiuseriai. Netgi keista, kad viskas taip gražiai ir gerai išėjo. Visur buvo linksma – tiek bendrauti su kitais dalyviais, tiek laukti savo pasirodymo. Puiki patirtis. Kartais net laiko nuovoką prarasdavome – nebūdavo laiko net jaudintis“, – kalbėjo jie.

REKLAMA

Tačiau dalyvavimas projekte neapsiėjo ir be didžiulio patirto nuovargio: „Didžiausias nuovargis būdavo dėl to laukimo, kai pasirodysi. Labai sunku buvo laukti savo paskutinio savo pasirodymo – reikėdavo save palaikyti nuo sustingimo, turi paruošti save judėjime. Kai būdavo pasirodymas, susitelkdavome ypatingai.“

Susikūrimas ir širdies reikalai

Jie taip pat papasakojo ir apie savo grupės pavadinimą, kuris jiems turi ypatingą reikšmę.

„Buvome grupė be pavadinimo. Reikėjo užpildyti tą erdvę – sukome galvas, kaip galėtume vadintis. Pamenu, kad man į galvą tiesiog šovė žodis „spurr“ – atrodo, įdomiai skamba. Paieškojome internete, ką tai reiškia. Tai raginimas judėti – mums tai puikiai tiko, kadangi norime su savo muzika kitus motyvuoti, raginti judėti“, – pasakoja atlikėjai.

REKLAMA
REKLAMA

O su kokiais iššūkiais jiems teko susidurti keliaujant ant scenos?

„Iš pradžių man vieną dainą teko pagroti be gitaros. Vieno pasirodymo metu man teko groti be gitaros – jaučiuosi tarsi nuogas, nes su gitara galėdavau laisvai judėti, išreikšti emocijas. Ant scenos be gitaros reikėdavo tarsi plėšytis, buvo sunku be jos.“

Atsakė, ar turi merginas

Laimėję „X faktorių“ vaikainai nusiteikė optimistiškai, tačiau sako, kad tai dar tik jų ateities pradžia. Kaip tikina atlikėjai, projekto laimėjimas pakeitė netgi jų ateities planus. Jie įvardija ir didžiausią jų įkvėpėją, kuris labai susijęs su jų kuriama muzika:

REKLAMA

„Šis projektas – dar tik pradžia. Ruošiamės eiti toliau ir panaudoti laimėjimą projekte kaip šuolį toliau. Ruošiamės kurti muziką, įrašyti albumą ir koncertuoti toliau. Pastaruoju metu labai įkvepia „Deftones“. Jų klausome religiškai, sunku nuo jų atsitraukti, jie labai įsilieja į mūsų pačių kūrybą.“

Vaikinai taip apt atsakė ir į visiems rūpintį klausimą: kam jie išleis laimėtą prizą, 15 tūkstančių eurų?

„Iš pradžių galvojome nusipirkti autobusiuką, kuris galėtų mums padėti judėti su instrumentais po visą Lietuvą. Bet dabar nutarėme, kad reikia atnaujinti savo inventorių, kad galėtume žmonėms rodyti gerą, ir kokybišką muziką. Dar ir šoksime parašiutu“, – juokiasi jie.

REKLAMA

Vokalistas Kipras tikina, kad jo širdis – nelaisva: „Mano širdis – užimta, su mano draugais kitaip.“

Charizmatiški vaikinai taip pat sulaukė klausimo apie tai, ar su muzikantais merginoms sunku susibendrauti. Atlikėjai įsitikinę – tikrai ne.

„Su muzikantais nėra sunku palaikyti ryšį. Mes – kūrybiškos ir jautrios sielos, sugebame bendrauti. Tuo pačiu metu mums reikia kūrybiškos merginos, kuri sugebėtų su mumis bendrauti“, – sakė jie.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų