Vžesniauskaitės mylimasis milijardierius – 91-as turtingiausias žmogus: turi brangiausią namą Didžiojoje Britanijoje

Lietuvė dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė ir jos mylimasis milijardierius Johnas Caudwellas plačiai aptarinėjami ne tik britų, bet ir viso pasaulio žiniasklaidoje. Vis dėlto nepaisant įspūdingos prabangos, kuria mėgaujasi filantropas ir „Phones4U“ įkūrėjas, didžiules sumas jis skiria ir labdarai.

10

Dar kiek anksčiau jis yra prižadėjęs net 70 proc. turto per visą savo gyvenimą suteikti tiems, kam to reikia labiausiai.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vžesniauskaitės mylimasis milijardierius – 91-as turtingiausias žmogus: turi brangiausią namą Didžiojoje Britanijoje

Remiantis „Sunday Times Rich List“, J. Caudwellas yra įvardijamas kaip 91-as turtingiausias asmuo, o jos turtas vertinamas daugiau nei 1,6 milijardais eurų. Tai – 11 mln. eurų mažiau, nei 2019-aisiais, tačiau tai galėtų būti susiję su įspūdingu jo namu prabangiame Londono rajone, Mayfair.

Kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, tai – brangiausias Didžiosios Britanijos namas. Jo namai yra vertinami net 280 mln. eurų. Sunku patikėti, bet jo namas prilygsta net 55 tradiciniams Londono butams, o viena čia įrengta salė galėtų sutalptinti net 120 žmonių. 

Turtuolis savo namą vadina „Didžiausiu Britanijos namu“, o rūmuose yra net 8 aukštai. Jo ir mylimosios M. Vžesnkiauskaitės namas atims žadą. Pro jų nepaprastai didelį valgomąjį netgi teka speciali upė. „Tai unikalus statinys, kito tokio Londone nerastumėte – kalbant tiek apie dydį, tiek apie įrangą.“

Prabangiame name yra 15 miegamųjų. Virtuvės stilius įkvėpta tailandiečių, o upėje plaukioja spalvotos žuvelės. Atnaujintuose namuose vyks ir labdaros vakarai. Išskirtiniu akcentu tapo vyšninis medis, kuris žydi prie stiklinių lubų. Milijardierius šį būstą pradėjo renovuoti dar 2015 metais.

Tai, kad garsaus milijardieriaus Johno Caudwello (63) širdį užkariavo žavinga lietuvaitė, dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė (32), regis sužinojo visas pasaulis.

Labdaros „Butterfly Ball“ vakare pirmą kartą drauge pasirodžiusi pora neišvengė žiniasklaidos dėmesio. Fotografai ir žurnalistai apstojo ne tik telekomunikacijų magnatą, bet ir jo naują širdies draugę Modestą, rašo dailymail.co.uk.

REKLAMA

J. Caudwellas – garsus britų verslininkas, įmonės „Phones 4u“ įkūrėjas bei dosnus filantropas. Į jo parankę įsikibusi M. Vžesniauskaitė ne ką mažiau titulų turinti profesionali dviratininkė, kuri 2008 metais dalyvavo net Olimpinėse Pekino žaidynėse.

Iškilmingą vakarą patiems akyliausiems pro akis neprasprūdo įspūdingas Modestos žiedas ant rankos su prabangiu deimantu, tačiau pora patikino, kad tai tikrai ne sužadėtuvių žiedas, o miela dovana.

Po J. Caudwello skyrybų 2014 m. lietuvaitė yra pirmoji jo širdies draugė. Su buvusia žmona, Claire Johnson, milijardierius pragyveno 15 metų.

Panevėžyje gimusi ir 20 metų sportu užsiiminėjanti Modesta augina sūnų Leonardo, kurio susilaukė su buvusiu vyru, profesionaliu italų dviratininku Corrado Salemi.


Rašyti komentarą...
N
Na
2020-06-06 13:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai lai turi.Tegu sekasi.Nes visai neįdomu, ką turi.Labiau,lai būna sveika ir laiminga...
Atsakyti
-1

K
Kestutis
2020-06-07 13:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neverta vartoti zodzius mylimasis; mylimoji. Eilinis isskaiciavimas
Atsakyti
-1

A
Anakonda
2020-06-06 16:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protinga moteriz. Diedas senas, uztat milijardai ji daro pakenciama. Jauna jau turejo. Dabar tures turtinga
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų