• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyrų gundymo filosofijai pasiduodančios moterys švaisto savo energiją vėjais. Tokia išvada padaryta pasiklausius Ajurvedos specialisto, mediko ir lektoriaus Anantaros Das paskaitos apie moters energetiką. Specialistas atskleidė, kaip dingsta moters energija, ir įvardijo didžiausius jos siurbikus.

REKLAMA
REKLAMA

Kuo mažiau drabužių, tuo daugiau bėdos

Tikrai kiekvienas žinome ne vieną anekdotą apie moterų migreną ir santuokinį gyvenimą. Pasirodo, vyrams tereikia labiau pridengti savo žmonas gatvėje. Ajurvedos specialistas nepateisina moterų, kurios rengiasi provokuojančiai darbe ar apskritai viešumoje atidengia didžiąją dalį kūno norėdamos, kad jas pastebėtų, jomis gėrėtųsi. Anantara Das teigia, kad nuo atvirai demonstruojamo kūno, šykščių drabužių moteris netaps laimingesnė – ji tik bus dar vienas geidulių objektas. Daug energijos išteka būtent pro moters drabužius.

REKLAMA

„Kiekvienas atsigręžęs, nužiūrėjęs vyras gatvėje su ta moterimi „paguli“, „supurvina“ ją“, – vyrų žvilgsnius paaiškina Ajurvedos specialistas. Erotines praeivių mintis atskleidžia moters savijauta vakare – galvos skausmas ar kiti negalavimai. Taigi galbūt ne veltui arabai savo moteris slepia po čadromis ar burkomis.

REKLAMA
REKLAMA

Maniakai gali paveikti ir per atstumą

Dalies energijos galima netekti ir interneto erdvėje, kai tinklalapiuose pateikiamos įvairios fotografijos. Poveikis priklausys nuo to, ką internautas veiks išvydęs nuotrauką, kurioje užfiksuota patraukli moteris.

„Yra maniakų ir vampyrų. Yra ir visokių iškrypėlių. Nežinia, ką jie daro išvydę tas nuotraukas“, – įspėja Ajurvedos specialistas. Ypač saugotis internautų kėslų jis pataria kūdikio besilaukiančioms moterims.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kiekvienas skverbiasi, kažkokias mintis siunčia. Nėščiųjų fotografijos – ne viešumai. Kam jai rodyti save?“ – retoriškai klausia Anantara Das ir primena, kad nužiūrėjimų imta saugotis jau seniai, kai tėvai du mėnesius svetimo žmogaus prie gimusio kūdikio neprileisdavo.

REKLAMA

Vyro ir moters prigimtis – skirtinga

Šeima – dar viena vieta, kur gali sekti moters energijos resursai. Ajurvedos specialistas pastebi, kad neretai moterys ignoruoja tikrąją vyro prigimtį, todėl neretai šeimoje kyla konfliktai. Per juos moteris praranda bene daugiausia energijos. Ją galėtų padėti išsaugoti mokėjimas tenkinti vienas kito poreikius ar prigimtį.

REKLAMA

„Vyro prigimtis – vadovauti. Jis turi patenkinti šį poreikį. Moteris turi išmokti būti už vyro“, – teigia Anantara Das. Kalbėdamas apie moterį jis pabrėžia, kad vyrai neturėtų pamiršti ir moters poreikio būti išklausytai. „Tam vyrai perdien turėtų rasti penkiolika minučių“, – sako Ajurvedos specialistas, vyrams primindamas, kad tą laiką jie gali ir pratylėti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anantara Das moterims patartų neturėti iliuzijų, kad jų vyrai kada nors pasikeis į gera, nors jos pačios liks tokios pat valdingos, nevalyvos ar niurzglės. „Vyro pakeisti neįmanoma. Vyras keičiasi, kai keičiasi moteris. Nuo to reikia pradėti“, – apie moterų lūkesčius prabyla Ajurvedos specialistas.

REKLAMA

Išsipasakoti – tik dvasingiems žmonėms

Ajurvedos specialisto nuomone, santuoka griaunama ir moterys savo energiją švaisto apie savo šeimynines problemas pasakodamos kam papuola. Skundai dėl savo „blogo“ sutuoktinio ar „netikusių“ vaikų santykių nepagerina, kai moterys apie šias savo „bėdas“ pasipasakoja panašiai savo šeimos narius vertinančiai moteriai. Tokį elgesį Anantara palygina su materialinių šiukšlių nešimu kitam.

REKLAMA

„Klausytoją reikia pasirinkti atidžiai. Pirmasis žmogus turėtų būti mama. Jei juo negali būti mama, reikia ieškoti dvasingo žmogaus. Reikia eiti ten, kur santarvė“, – pataria Anantara Das.

Kasdienis ciklas išsaugo pusę energijos

Ir vyro, ir moters gerą energetiką sąlygojantys kai kurie faktoriai – tie patys, rodos, visiems žinomi, bet vis pamirštami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kiekvienas gyvūnas ar medis žino savo ciklą, tik žmogus viską ignoruoja. Argi saulė gali pasakyti, kad šiandien nepatekės?“ – retoriškai klausia pats visada prieš saulės patekėjimą besikeliantis Ajurvedos specialistas. Taip esą turėtų gyventi kiekvienas žmogus: keltis prieš patekant saulei ir eiti ilsėtis iki 22 val. vakaro. Toks ritmas – galimybė sugrąžinti net 50 proc. energijos. Ajurvedos specialisto nuomone, poilsio pagal režimą negavęs žmogaus organizmas vargiai „atsigriebs“ per savaitgalius.

„Ateina antradienis ar trečiadienis, o energijos jau nebėra. Ir todėl, kad visą savaitgalį buvo miegota“, – teigia Anantara.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų