Vlada Musvydaitė Džiugui Siaurusaičiui įtaisė mėlynę po akimi

Buvusi profesionali sportininkė, sveiką gyvenimo būdą propaguojanti laidos „Mitybos ir sporto balansas“ kūrėja Vlada Musvydaitė aktoriaus Džiugo Siaurusaičio paakį „papuošė“ mėlyne. Taiklus žinomos moters smūgis skriejo tiesiai aktoriui į akį. Kokia juoda katė perbėgo tarp dviejų žinomų žmonių, kad Vladai teko į darbą pasitelkti kumščius?

19

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vlada Musvydaitė Džiugui Siaurusaičiui įtaisė mėlynę po akimi

Dž. Siaurusaičio gerbėjai gali nusiraminti ir nesijaudinti: inicidentas – tiesiog scena iš filmavimo aikštelės. Vl. Musvydaitei TV3 komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ buvo patikėtas profesionalios boksininkės vaidmuo. Kviestine žvaigžde tapusiai moteriai teko supykusios sportininkės amplua – jos kuriama herojė taip įniršo ant savo gydytojo, kurį įkūnija Dž. Siaurusaitis, kad vožtelėjo tiesiai jam į akį.

„Nesu profesionalė, todėl jei būtų reikėję Džiugui trenkti ištikrųjų, tai tikrai būčiau pataikiusi. Nemanau, kad ir jis būtų taip drąsiai stovėjęs“, – tikinanti, kad savo kolegos nesužeidė, filmavimo užkulisius atskleidė Vl. Musvydaitė.

Moteris prisipažino, kad Dž. Siaurusaitis yra pirmasis vyras, kuriam ji yra trenkusi. Nors Vl. Musvydaitė yra išbandžiusi ne vieną kovinę sporto šaką, tačiau moteris teigia, kad jei tektų atsidurti situacijoje, kurioje reikėtų apsiginti nuo įžūlaus priekabiautojo – ji bėgtų, o ne pultų muštis.

REKLAMA

„Man teko išbandyti beveik visas kovines sporto šakas, kuriose reikia smūgiuoti – boksą, karate, kiokušin, muai tai ir daug kitų. Man, kaip moteriai, tokios sporto šakos nepatinka, nes labai sunku perlipti per save ir prisiversti trenkti kitam žmogui. Aš taip negaliu. Vienoje savo laidoje esu gavusi net penkis nokdaunus. Man tai nepatiko, tikrai!“ – šypsodamasi pasakojo Vl. Musvydaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų