Visiškai pamiršo Bieberį? Atskleidė, koks dabar yra Gomez meilės gyvenimas

Praėjusi vasara dainininkei Selenai Gomez išties nebuvo lengva – jos buvęs mylimasis Justinas Bieberis pasipiršo manekenei Hailey Baldwin, o vėliau dėl emocinio išsekimo jai netgi teko gultis į psichiatrinę ligoninę.

6

Vis dėlto šie metai vienai labiausiai sekamų socialinėje erdvėje žvaigždžių yra daug geresnė, ir nors pati viešai apie savo asmeninį gyvenimą ji nekalba, ėmė sklisti keletas įdomių naujienų.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Visiškai pamiršo Bieberį? Atskleidė, koks dabar yra Gomez meilės gyvenimas

Neseniai Selena dalyvavo savo pusseserės Priscillos DeLeon vestuvėse, o netrukus po to užsienio žiniasklaidai artimas dainininkės šaltinis daugiau papasakojo apie dabartinį jos gyvenimą.

„Selenai puikiai sekasi, ji visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą, ėmė dirbti su savo sveikata, įvairūs simptomai pamažėle dingsta“, – sakė jis.

Tiesa, pasirodo, kad mergina netgi ėmė pozityviau žiūrėti į savo meilės gyvenimą – jei prieš metus ji nė negalėjo pagalvoti apie jokį žmogų šalia savęs, dabar ji jaučiasi kur kas drąsiau. „Ji ir vėl atvira pasiūlymams“, – sakė šaltinis.

Taip pat Selena daug dėmesio skiria ir savo karjerai, o ypatingai – muzikai. „Ji daug laiko leidžia su savo šeima ir draugais, niekur per daug nesirodo. Ji rašo dainas, dienų dienas būna įrašų studijoje ir tikisi, kad jau kitais metais išleis naujų kūrinių“, – pasakojo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų