tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
50
Globalios Lietuvos apdovanojimai (tv3.lt fotomontažas)

Gruodžio 29-osios vakarą Vilniaus rotušėje įvyko kasmetiniai Globalios Lietuvos apdovanojimai. Renginį vedė Monika Liu ir Richardas Jonaitis. 

50

Gruodžio 29-osios vakarą Vilniaus rotušėje įvyko kasmetiniai Globalios Lietuvos apdovanojimai. Renginį vedė Monika Liu ir Richardas Jonaitis. 

REKLAMA

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė dalyvavo Globalios Lietuvos apdovanojimų ceremonijoje.

Apdovanojimuose pagerbti Lietuvai nusipelnę profesionalai, kurie, palaikydami ryšį su Tėvyne, kuria įkvepiančias sėkmės istorijas, stiprina Lietuvos tarptautiškumą, plečia šalies įtaką pasaulinėje ekonomikoje, moksle, kultūroje, deda tvirtą pagrindą mūsų šalies ilgalaikiam klestėjimui ir gyventojų gerovei, rašoma pranešime spaudai.

„Šiandien Lietuva yra valstybė, visapusiškai dalyvaujanti pasaulinėje žmonių ir idėjų apytakoje, puikiai žinanti savo stiprybes ir mokanti jas išnaudoti. Mūsų bendra ateitis priklausys nuo gebėjimo ne tik svetingai priimti aukšto lygio specialistus iš kitų šalių, bet ir palaikyti bei plėtoti tvirtus ryšius su lietuvių diaspora. Esu dėkingas šio renginio organizatoriams, „Globalios Lietuvos lyderių“ tinklo kūrėjams, už jų ilgametes pastangas suburti ir suartinti viso pasaulio lietuvius profesionalus“, – sakė šalies vadovas.

REKLAMA

Prezidentas pasveikino visus laureatus ir nominantus, kurių gyvenimo istorijos liudija apie didžiulį potencialą, kuris gali ir turi būti panaudotas, siekiant ilgalaikio Lietuvos klestėjimo ir jos žmonių gerovės.

REKLAMA

Šalies vadovas taip pat paskelbė ir įteikė apdovanojimus nominacijos „Už nuoseklų diasporos indėlį Ukrainos palaikymui“ laureatams, kuriais tapo Andrius Zubernis, Austėja Sruoga, Eleonora Jonušienė-Romuva, Irma Petraitytė-Lukšienė, Vilma Midverytė Green, Rima Žiūraitis ir Aušra Tallat-Kelpša.

„Džiaugiuosi, kad lietuvių tauta, taip pat ir diasporos atstovai, nuo pat kruvino Rusijos karo pradžios skyrė nepaprastai daug jėgų, laiko ir lėšų Ukrainai bei jos žmonėms. Karo sąlygos nėra tas metas, kai reikalinga varžytis ir matuoti pagalbos mastą, visi nominuotieji padarė didžiulį darbą – todėl visi ir nusipelnė apdovanojimo“, – teigė Prezidentas.

REKLAMA

Pirmoji ponia D. Nausėdienė paskelbė ir apdovanojo nominacijos „Už jaunųjų talentų Lietuvai ugdymą pasaulyje“ nugalėtoją, kuriuo tapo Kazickų šeimos fondas.

„Šių metų apdovanojimas atitenka tiems, kas jau daugiau nei 20 metų nuolatinę paramą jaunosios kartos švietimui ir kultūrai matuoja širdimi bei tarptautiniais standartais. Startuoliai ir jaunimas, mokyklų aprūpinimas kompiuteriais, lituanistinis švietimas ir edukacinės veiklos, konkursai Lietuvos ir diasporos jaunimui, muzikos ir šokių festivaliai, orientuoti į turtingas Lietuvos tradicijas ir kultūrą, vasaros stovyklos, humanitarinė parama – visa tai yra Kazickų šeimos fondo nuopelnai“, – pabrėžė D. Nausėdienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų