Vilius Tarasovas rėžė, ką galvoja apie naujus ribojimus: „Šlykštu iki negalėjimo“

Nuo pirmadienio Lietuvoje įsigaliojo nauji apribojimai – asmenys be galimybių paso negali lankytis įvairiose masinio susibūrimo vietose, kavinėse, prekybos centruose. Dainininkas Vilius Tarasovas neslepia – jam tokie sprendimai primena šizofreniją. 

Pasak atlikėjo, pandemijos suvaldymui vis įvedami nauji ribojimai jam yra nusibodę. V. Tarasovas sako, jog Vyriausybė turėtų žiūrėti, ką daro kitos valstybės ir „semtis įkvėpimo“ iš ten: 

„Žmonių rūšiavimas į vienus ir kitus, negalėjimas eiti kur nori – visa situacija užkniso juodai. Neįsivaizduoju, kas bus, baisu. Haroldas Mackevičius rašo baisius dalykus. Suaugęs žmogus, o rašinėja tokias nesąmones feisbuke, baisu. Draudimai, žmonių rūšiavimas manęs netenkina. 

Atrodo, kad aš noriu karantino ar kažko – ne, turime puikius pavyzdžius iš Danijos, Lenkijos, Švedijos, kaip reikia elgtis. Visur atpalaiduoja ribojimus, o pas mus, nors pasiskiepijusių skaičiai didėja, kažkokia šizofrenija. Aš manau, kad su kovidu reikia gyventi kaip su bet kokia kita sezonine liga – tiesiog saugotis, prisižiūrėti“, – teigia V. Tarasovas. 

Dainininkas teigia, jog jaučiasi valdžios paliktas už borto – pasak jo, visą karantiną sąžiningai laikiusis reikalavimų, matyti tokius sprendimus – itin nemalonu: 

„Per pirmą, antrą karantiną niekur nėjome – darėme taip, kaip liepė valdžia, ir nesusirgome. O dabar tie, kurie sąžiningai laikėsi karantinų reikalavimų, tame tarpe ir mes, esame palikti už borto. Man šlykštu iki negalėjimo. Nei aš eisiu bučiuotis su kitais, nei ką. Pasisaugotumėm ir tiek, o dabar žmonės į sporto klubus, į kuriuos vaikšto n metų, patekti negali. 

Visi supriešinti, žiūri vienas į kitą paklaikusiomis akimis „kas dabar bus, kas bus“. Lekia antikūnių testus darytis. Tragedija, žmogus ėmė norėti būti persirgęs. 

Gerai pasakė Tadas Rimgaila laidoje – dabar gailiuosi, kad visus tuos mėnesius nėjau niekur, nesusitikau su draugais, tėvais, nebaliavojau. O gal būtų susitikęs ir viskas gerai būtų buvę. Mano draugai išvis prasirgo be simptomų“, – svarsto žinomas vyras. 

V. Tarasovas įsitikinęs – valdžios retorika, esą tokie ribojimai nėra prievartos priemonė – tik priedanga: „Visą vasarą lauke bendrauji per atstumą, nekosėji, nečiaudėji į veidą. Įsivaizduokite, vieną dieną tas buvo galima, o dabar staigiai pasikeitė. Galėjai susitikti bare su draugais, o dabar negali. Sakymas, kad tai – ne segregacija, kad jie nieko neverčia – melas. 

Kiek pažįstamų žmonių išmesti iš darbų dabar, nes nenorėjo skiepytis. Jau esu tą sakęs kitame interviu – išprievartauta tauta esame. Žmonės turi paskolas, turi butus, reikia turėti iš ko gyventi, o tą visa atima. Ar tai ne prievarta? 

REKLAMA

Kai Šimonytė tai sako su šypsena, man juokinga. Kas čia per valdžios žmogus? Kaip galima tai kalbėti su šypsena veide?“ – piktinasi dainininkas.  

Paklaustas, kaip ketina elgtis besiruošdamas koncertams, į kuriuos patekti taip pat reikia galimybių paso, V. Tarasovas atsidūsta – tenka darytis testus. Vyras įsitikinęs – stovintys ant scenos muzikantai didelio užsikrėtimo pavojaus tikrai nekelia: 

„Be restoranų tikrai nenumirsime. Sunkiau dėl darbo – teks testuotis, o aš juk ne vienas – muzikantų krūva. Juk jau ne vienas mėnuo taip dirbame, pasidarai testą ir važiuoji. Mes stovime dviese su Violeta scenoje, nieko arti nėra, muzikantai už mūsų per kokius penkis metrus – tai ar čia kažkas yra? O testai kainuoja. Ką darysi, aukoji tam tikrus dalykus, uždirbi 70 eurų mažiau. 

Nepalaikau šios politikos, bet nieko kito nelieka. Renkiesi, arba daryti tai, ko nenori – skiepytis, arba testuotis. Sako, lygiuojamės į skandinavus – nieko mes nesilygiuojam. Sako, ten daug pasiskiepijusių – procentaliai labai panašiai kaip pas mus. Pagrindinė problema – viskas daroma liepiamąja nuosaka“, – tikina Vilius Tarasovas.


Rašyti komentarą...
x
x
2021-09-14 18:49:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
šaunuolis Vilius. Kalba tiesą.
Atsakyti
-38

K
Konkrečiai
2021-09-14 19:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Tarasovui.
Atsakyti
-34

D
D
2021-09-14 18:58:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Danas Asilas tu, o Vilius drąsiai pasako ką galvoja didžioji dalis visuomenės. Jei netiki paieškok tyrimo kiek % palaiko galimybių pasą..
Atsakyti
-34

SKAITYTI KOMENTARUS (97)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų